Obserwuj w Google News

Michał Żebrowski za jeden dzień na planie "Na dobre i na złe" ma zgarniać pokaźną sumę. Ile zarabia?

2 min. czytania
13.07.2022 08:07
Zareaguj Reakcja

Michał Żebrowski od 2011 roku gra w "Na dobre i na złe", w którym wciela się w postać lekarza, Andrzeja Falkowicza. Gwiazdor za pracę w serialu może podobno liczyć na pokaźną sumę pieniędzy. "Super Express" miał ustalić zarobki aktora w hitowej produkcji TVP 2.

Michał Żebrowski
fot. Instagram.com/ Michał Żebrowski

Michał Żebrowski jest jednym z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia. Oprócz grania w filmach i prowadzenia warszawskiego teatru 6 Piętro, Michał od lat gra w serialu "Na dobre i na złe". 50-letni aktor od 2011 roku wciela się w postać profesora Andrzeja Falkowicza. "Super Express" podliczył rzekome zarobki gwiazdora na planie hitowego serialu.

Zobacz też:  Ola i Michał Żebrowscy nabrali fanów. "A już się miałam kłaniać z podziwem" [WIDEO]

Michał Żebrowski za jeden dzień na planie "Na dobre i na złe" ma zgarniać pokaźną sumę. Ile zarabia?

Za pracę w produkcji TVP Żebrowski zgarnia podobno pokaźną sumkę. Jak donosi tabloid, Michał za jeden dzień zdjęciowy ma dostawać aż 10 tysięcy złotych. Producenci, chcąc nieco zaoszczędzić, kręcą podobno serial w ten sposób, aby Żebrowski pojawiał się na planie zdjęciowym jedynie dwa dni w miesiącu. W tym czasie realizują jak najwięcej scen z jego udziałem.

"Michał wynegocjował sobie 10 tysięcy za dzień zdjęciowy. To najwyższa kwota ze wszystkich aktorów serialu. Producent zatem, chcąc płacić mu jak najmniej, kumuluje Michałowi jak najwięcej scen do nakręcenia za jednym razem. Na ogół produkcja mieści się w 2 dniach w miesiącu. Michał zarabia więc miesięcznie 20 tysięcy za dwa dni pracy na planie" - podkreśla "Super Express".

Prywatnie Michał i jego żona Ola doczekali się licznej gromadki pociech. Małżeństwo jest rodzicami trójki synów: Franciszka, Henryka oraz Feliksa. Niebawem na świat przyjdzie ich czwarte dziecko, wyczekana córeczka. Żona Michała już odlicza dni do porodu.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS