Zamknij

Michał Wiśniewski przypomniał początki Mandaryny. Ujawnił, ile wtedy zarabiała. "Bolało"

20.05.2021 14:16

Michał Wiśniewski wrzucił wideoklip do "Here I go again" Mandaryny i zdradził, na jakie sumy mogła liczyć jego była żona u szczytu kariery. Lider Ich Troje ujawnił, że Marta otrzymała czek na gigantyczną sumę od jednej z sieciówek. 

Michał Wiśniewski i Mandaryna
fot. Piotr BLAWICKI/East News

Michał Wiśniewski lata temu tworzył jeden z najsłynniejszych zespołów w Polsce - grupę Ich Troje. Założyła ją razem z Jackiem Łągwą w 1995 roku. Następnie po przesłuchaniach w klubie karaoke dołączyła do nich Magda Femme, która została też żoną Michała Wiśniewskiego. Grupa wylansowała szereg przebojów. Występy Ich Troje uświetniały choreografie wykonywane przez Martę "Mandarynę Mandrykiewicz, kolejną żonę Wiśniewskiego i matką dwójki jego dzieci: Xaviera i Fabienne.

Po hucznym ślubie na biegunie, który pokazano w reality-show "Jestem, jaki jestem" Wiśniewscy stali się najpopularniejszą parą polskiego show-biznesu. Z czasem Marta zajęła się śpiewaniem. Nagrała album "Mandaryna.com" i podbiła rynek coverem "Here I go again". Ale największą sławę przyniósł jej album "Mandarynkowy sen" ze słynnym hitem "Ev'ry Night". Niestety dość szybko wyszło na jaw, że Marta kiepsko radzi sobie ze śpiewaniem na żywo. Jej występ na festiwalu w Sopocie obnażył brak głosu i pogrzebał nadzieje na karierę wokalną. Wkrótce rozpadło się także małżeństwo tancerki z Michałem Wiśniewskim. 

Marta Wiśniewska pochwaliła się metamorfozą 17-letniej córki. Ciężko ją rozpoznać [FOTO]

Michał Wiśniewski o zarobkach Mandaryny u szczytu kariery

Pomimo rozwodu Mandarynę i Michała łączą przyjacielskie relacje. Ostatnio gwiazdor Ich Troje z rozrzewnieniem przypomniał fanom słynny hit ex żony "Here I go again" i podzielił się historią, o której do tej pory nikt z członków zespołu nie mówił. Wokalista ujawnił, na jakie stawki mogła liczyć Mandaryna w czasach swojej największej świetności. Okazuje się, że gwiazda mogła nie tylko przebierać w ofertach, ale także inkasować horrendalne sumy. Na kontrakcie z popularną siecią odzieżową Mandaryna zarabiała sumy rzędu 300 tys. złotych. 

Przeżywałem to jak mysz okres. Udało się. Czeki [...] opiewały na ponad 300.000, dopóki nie przekonali Marty, że nie będzie w tym się pokazywać. Bolało - wspomina gwiazdor Ich Troje. 

Na widok klipu Mandaryny fanom zakręciła się łezka w oku. 

Mandaryna, Wiśnia, dziękujemy wam za lata 2003-2005, ubarwialiście wtedy nasz świat. Wspaniałe powspominać.

Najlepszy kawałek Marty razem z "Ev'ry night". Do dziś kojarzy się z wakacjami, modą na cukierkowe ciuchy, błyszczące tipsy i kolczyki w pępkach i języku...

Ach, cudne to były czasy. Dzięki za przypomnienie!

loader