Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski pokazał pierwsze zdjęcie Falco Amadeusa. Podobny do taty? [FOTO]

1 min. czytania
04.03.2021 22:00
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski niedawno powitał na świecie swoje piąte dziecko. Falco Amadeus to kolejny syn wokalisty, natomiast pierwszy ze związku z żoną Polą. Gwiazdor zespołu Ich Troje w końcu postanowił pokazać twarz dziecka.

Michał Wiśniewski
fot. VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski długo ukrywał wizerunek swojego piątego dziecka. Lider zespołu Ich Troje kilka tygodni temu ponownie został ojcem. Na świat przyszedł Falco Amadeus, pierwszy syn z małżeństwa wokalisty z Polą Wiśniewską. Dumny tata na Instagramie pokazywał jedynie małe nóżki i rączki noworodka, nie ujawniał jednak twarzy dziecka. Teraz postanowił to zmienić. Fani są przekonani, że mały Falco jest podobny do sławnego ojca.

Zobacz także:  Michał Wiśniewski żali się, że jest postrzegany przez ludzi jako "dzieciorób" i "rozwodnik"

Michał Wiśniewski pokazał najmłodszego syna [FOTO]

Michał Wiśniewski opublikował na Instagramie urocze zdjęcie piątej pociechy. Najmłodszy syn gwiazdora otrzymał bardzo oryginalne imię, jednak nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Poprzednie dzieci artysty to Xavier i Fabienne (dzieci ze związku z Martą Mandrykiewicz) oraz Etiennette i Vivienne (ze związku z Anną Świątczak).

- Mam na imię Falco od idola mojego taty. Nie, nie mógłbym się nazywać Świętopełek, bo nie pasowałbym do reszty ferajny - dodał w opisie pod zdjęciem Michał Wiśniewski.

Też widzicie podobieństwo małego Falco do taty?