Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski oficjalnie o ciąży Poli. Pokazał zdjęcie brzucha [FOTO]

2 min. czytania
19.04.2021 14:38
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dziecko? Niedawny post lidera Ich Troje sugerował, że Pola znowu jest w ciąży. Wokalista przyszykował nawet tatuaż na przyjście nowego potomka. Teraz jednoznacznie potwierdził, czy razem z Polą spodziewają się następnej pociechy. 

Michał Wiśniewski
fot. Beata Zawadzka/East News

Michał Wiśniewski i Pola niedawno świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Lider Ich Troje ożenił się po raz piąty. Tym razem jego wybranką została mama czwórki dzieci, którą wokalista poznał w internecie. Pola dopiero niedawno została przedstawiona fanom na Instagramie bez zasłoniętej twarzy, podobnie jak syn Falco Amadeus, który przyszedł na świat pod koniec stycznia. 

Z okazji narodzin kolejnego członka rodziny wokalista Ich Troje sprawił sobie tatuaż. Na jego przedramieniu widnieje data urodzenia i pierwsza litera imienia syna. 11 kwietnia piosenkarz zaprezentował fanom podobne dzieło, z inną literą oraz datą czekającą na uzupełnienie. Podpis sugerował, że gromadka Wiśniewskich niedługo ponownie się powiększy. Przypomnijmy, że Falco Amadeus jest piątym dzieckiem "w dorobku" Michała oraz piątym dzieckiem Poli. Małżeństwo łącznie wychowuje dziewięcioro dzieci. 

Michał Wiśniewski żali się, że jest postrzegany przez ludzi jako "dzieciorób i "rozwodnik"

Michał Wiśniewski zabrał głos w sprawie ciąży Poli

Michał Wiśniewski postanowił odnieść się do wrzawy, jaką wywołał jego tatuaż. W celu zakończenia spekulacji na temat ciąży Poli piosenkarz wstawił zdjęcie, na którym pokazał brzuch i przytulonego doń uchem Xaviera. 

Plotki o kolejnej ciąży w rodzinie są grubo przesadzone, aczkolwiek... pandemia robi swoje! - napisał lider Ich Troje. 

Teraz wiadomo na pewno, że Pola Wiśniewska nie jest w ciąży. Niemniej para nie wyklucza kolejnego dziecka. Michał wyraził w wywiadzie nadzieję, że następny poród odbędzie się w Łodzi, jego rodzinnym mieście.

Michał Wiśniewski pokazał 17-letnią córkę. "Jaka ona piękna" [FOTO]