Zamknij
Michał Wiśniewski
  • Femme 2
  • Femme 1
  • Mandaryna 2
  • 8 Zobacz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Michał Wiśniewski poza ogromną karierą muzyczną, znany jest również z licznych ślubów i rozwodów. Wokalista żonaty jest obecnie po raz piąty. Zobacz, jak wyglądały poprzednie żony Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski po raz pierwszy ożenił się z Magdą Femme, wokalistką zespołu Ich Troje. Para przez jakiś czas ukrywała swój związek z obawy o rosnącą popularność zespołu. Byli małżeństwem przez pięć lat i rozwiedli się w 2001 roku.

Rok później Michał Wiśniewski poślubił Martę Mandarynę Mandrykiewicz, która pracowała jako tancerka w zespole Ich Troje. Ich ślub był transmitowany w programie „Jestem jaki jestem” - reality show z udziałem i Michała i był pierwszym takim wydarzeniem w polskim showbiznesie. Para doczekała się dwójki dzieci – Xaviera i Fabienne. Rozwiedli się w 2006 roku.

Michał Wiśniewski: mam tyle uzależnień, że już mi wystarczy

W tym samym roku Michał poślubił Annę Świątczak, która podobnie jak Magda, była w tym czasie wokalistką zespołu Ich Troje. Urodziło im się dwoje dzieci Etiennette i Vivienne. W 2007 roku wzięli ślub kościelny w Las Vegas podczas trasy koncertowej. Rozwiedli się w 2011 roku.

W 2012 roku wziął ślub z Dominiką Tajner, córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Razem wychowywali syna Dominiki z poprzedniego związku, nie mieli wspólnych dzieci. Rozwiedli się pod koniec 2019 roku.

Dominika Tajner zdradziła, dlaczego rozstała się Michałem Wiśniewskim. Szczere słowa gwiazdy

W kwietniu 2020 roku Michał Wiśniewski wziął kolejny ślub, z Pauliną. Nie wiele wiemy o obecnej żonie artysty. Na swoim prywatnym Instagramie publikuje własne zdjęcia, na których ostatnio można było zobaczyć Michała.