Zamknij

Michał Wiśniewski będzie miał szóste dziecko z piątą żoną. Jak nazwą bąbelka?

04.10.2022 12:23

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska spodziewają się kolejnego dziecka. Żona czerwonowłosego piosenkarza potwierdziła radosną nowinę, publikując na Instagramie zdjęcie testu ciążowego.

Michał Wiśniewski Pola Wiśniewska
fot. VIPHOTO/East News, TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski ma kolejne powody do radości. Niedawno odnowił przysięgę małżeńską z żoną Polą, oraz świętował 50. urodziny. Niektórzy na zdjęciach z uroczystości dopatrzyli się niewinnych gestów u piątej wybranki gwiazdora, oraz jakby lekko powiększonego brzuszka. Teraz już wszystko jest jasne.

Zobacz także: Michał Wiśniewski wziął drugi ślub z piątą żoną. „Jesteśmy ogromnie poruszeni” [FOTO]

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski spodziewają się drugiego wspólnego dziecka – pierwszy syn pary, Falco Amadeus, przyszedł na świat w styczniu 2021 roku.

- Oops! We Did It Again – napisała na Instagramie Pola Wiśniewska, a wpis opatrzyła takimi hasztagami jak „pregnant”, „newbaby”, „number6”, „love” czy „family”.

Pod postem pojawiły się dziesiątki komentarzy. Fani są zachwyceni, a we wpisach dominują serduszka oraz słowa pełne gratulacji.

- Gratulacje! Falco będzie miał towarzystwo w podobnym wieku – czytamy.

- To teraz córeczka – zachęcała internautka. Para podejmie wyzwanie?

Michał Wiśniewski jest już ojcem sporej gromadki. Pierwszy raz został tatą w 2002 roku. Wtedy też wraz z Mandaryną cieszył się z narodzin syna, Xaviera Michała. Para doczekała się jeszcze córki, Fabienne Marty. Ze związku z Anną Świątczak piosenkarz wychowuje Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Pola również jest mamą – ma czworo dzieci.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska