Zamknij

Michał Skolmowski ma koronawirusa. Gwiazdor disco polo zarażony [FOTO]

09.09.2020 09:48

Michał Skolmowski, w środowisku disco polo znany jako "Mikeboy" ma koronawirusa. Piosenkarz mimo poważnych objawów miał otrzymać negatywny wynik testu. Dopiero druga próba pokazała, że jest zarażony.

Michał Skolmowski
fot. screen: YouTube

Michał Skolmowski to jeden z popularnych wokalistów nurtu disco polo. Muzyka "chodnikowa" po latach powróciła do łask, a największe gwiazdy można obecnie oglądać na prestiżowych imprezach. Gwiazdorzy pokroju Zenka Martyniuka czy zespołu Piękni i Młodzi weszli do pierwszej ligi wykonawców świetnie opłacanych i bardzo popularnych. Pomijając sam aspekt artystyczny nie sposób odmówić im medialnej sławy. Nawet mniej znane nazwiska potrafią wykorzystać popularność gatunku. Wiele mniej znanych w mediach nazwisk robi w środowisku fanów disco polo furorę.

Dobrym przykładem piosenkarza, który che równać do najlepszych w branży jest Michał Skolmowski. Piosenkarz znany pod pseudonimem Mikeboy cieszy się popularnością i być może kiedyś dołączy do pierwszej ligi wykonawców gatunku. Niestety, póki co musi zmagać się z problemami zdrowotnymi. Michał uległ poważnemu wypadkowi i aby wrócić do pełni sił musiał poddać się rehabilitacji. Niestety, według medialnych doniesień, obecnie zaraził się koronawirusem.

 Tragiczny finał wieczoru kawalerskiego. Nie żyje muzyk disco-polo

Michał Skolmowski zarażony koronawirusem. Gwiazdor disco polo zakażony

We wrześniu 2019 roku Skolmowski przeżył groźny wypadek motocyklowy, wymagał jednak rehabilitacji, na którą zbierał pieniądze. Niestety, to nie jedyny zdrowotny problem wschodzącego gwiazdora disco polo. Aktor skarżył się na wysoką gorączkę i, jak informuje "Super Express", preszedł test na obecność koronawirusa. Wynik był negatywny, jednak objawy nie ustępowały.

-  Czekam na wynik, aż się boję. Mam nadzieję, że to zbieg okoliczności - pisał na Instagramie Michał.

Niestety, jak informuje "Super Express", kolejny test dał wynik pozytywny.Wokalista trafił do szpitala, jednak został wypisany i obecnie przebywa na domowej kwarantannie. Mamy nadzieję, że szybko dojdzie do siebie.

loader