Obserwuj w Google News

Michał Piróg ogłosił zaręczyny. Pokazał zdjęcie pierścionka. "Powiedziała tak" [FOTO]

2 min. czytania
02.06.2021 08:58
Zareaguj Reakcja

Michał Piróg opublikował w sieci zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie wśród internautów. Pokazał na nim kobiecą dłoń z pierścionkiem zaręczynowym. Czyżby homoseksualny gwiazdor postanowił związać się z kobietą?

Michał Piróg
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/ EAST NEWS

Michał Piróg to jeden z najpopularniejszych w Polsce choreografów, który na swoim koncie ma współpracę przy kultowych sztukach teatralnych, musicalach i programach telewizyjnych. Sam pojawiał się w roli tancerzach między innymi w musicalu "Chicago". Współpracę ze stacją TVN rozpoczął od programu "Droga do gwiazd", ale największą rozpoznawalność przyniosła mu rola jurora w tanecznym show "You Can Dance". Na swoim koncie ma epizody filmowe i serialowe, a od 2010 roku współprowadzi program "Top Model". Przez wielu widzów uważany za jedną z najbarwniejszych postaci stacji, zawsze tryskającą humorem, ale także wrażliwą.

Dla nikogo nie jest zdziwieniem, że Michał Piróg jest homoseksualistą. Gwiazdor ogłosił to publicznie w październiku 2007 roku, a swojej mamie wyjawił w wieku zaledwie 15 lat. Tancerz jest zaangażowany w walkę na rzecz środowiska LGBT, był między innymi zaangażowany w akcję "Głosuję na miłość", pozował także dla magazynu "Replika". Po coming oucie Andrzeja Piasecznego pogratulował artyście. Tym bardziej zdziwieni byli fani Michała, gdy ten zasugerował, że zaręczył się z kobietą.

ZOBACZ TAKŻE:  Michał Piróg komentuje "coming out" Andrzeja Piasecznego. Takich słów nikt się nie spodziewał

Michał Piróg zaręczony z kobietą? Pokazał zdjęcie pierścionka

Na profilu Michała Piróga na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy damską dłoń ściskaną przez dłoń gwiazdora TVN. Na palcu kobiety dumnie lśni pierścionek zaręczynowy. Natomiast opis fotografii skonsternował wielu fanów choreografa.

- Powiedziała tak - napisał Piróg.

Niemal natychmiast pojawiły się komentarze internautów, którzy zinterpretowali zdjęcie, jako informację o zaręczynach Piróga.

- I nadeszła ta chwila, kiedy w święta już nie padnie pytanie: Michał, kiedy Ty się ustatkujesz.

- Co? To on nie jest gejem? - czytamy.

Wiele osób jednak uważa, że Michał po prostu chciał podzielić się szczęściem przyjaciółki, a przy okazji wykazać poczuciem humoru. Pojawiły się nawet opinie, że...to jego własne ręka. Jedno jest pewne, Piróg wywołał niemałe zamieszanie.