Obserwuj w Google News

Michał Piróg trafił do szpitala. Lekarze nie potrafią pomóc gwiazdorowi "Top Model"

2 min. czytania
26.07.2021 13:12
Zareaguj Reakcja

Michał Piróg przebywa w szpitalu. Tancerz znany z programu "Top Model" trafił do znanej warszawskiej kliniki z powodu poważnych problemów ze zdrowiem. Na co zachorował Michał Piróg? Wyznanie gwiazdora TVN brzmi niepokojąco. 

Michał Piróg
fot. Jakub Kaminski/East News

Michał Piróg od lat występuje w programie "Top Model". Uznany tancerz i choreograf, który niegdyś zasiadał w jury "You Can Dance" w TVN, pełni w show rolę opiekuna i "dobrego ducha" ekipy, który wspiera dobrym słowem młodych adeptów modelingu. Jak co roku w wakacje Michał Piróg pochłonięty jest pracą na planie. Niedawno prezenter zakończył sezon w teatrze, gdzie razem z Dominiką Gwit i innymi gwiazdami występował w sztuce komediowej "Szalone nożyczki".

Pracowity okres nie przeszkadza barwnemu gwiazdorowi regularnie udzielać się mediach społecznościowych. Piróg nie omieszkał skomentować coming outu Andrzeja Piasecznego, aktywnie włączył się także do debaty o RPO, a ostatnio wywołał niemałe poruszenie, gdy przyłapano go na ulicy podczas nerwowej wymiany zdań z Idą Nowakowską. W ubiegły weekend Piróg pojawił się na Instagramie, by zakomunikować fanom, że przebywa w szpitalu. 

Michał Piróg tłumaczy się z emocjonalnej rozmowy z Nowakowską. "Doskonale znam jej poglądy"

Michał Piróg w szpitalu. Co dolega gwiazdorowi "Top Model"?

W niedzielę Michał Piróg znalazł się w warszawskim szpitalu klinicznym przy ulicy Banacha. Tancerz opublikował zdjęcie z sali szpitalnej, na którym pokazał się bez koszulki i z dość nietęgą miną. Jak poinformował we wpisie, minęła już druga doba odkąd przybył do placówki i czeka na właściwą diagnozę. Sądząc po opisie, problem zdrowotny jest dość skomplikowany, a lekarze wciąż nie mogą znaleźć przyczyny dolegliwości gwiazdora. 

Przynajmniej włosy mam pod kolor ścian... Dzień 2, poranek 1. Fox Mulder i Dana Scully pracują nad rozwiązaniem zagadki co mi jest. Dziękuje za wszystkie słowa wsparcia i życzenia powrotu do zdrowia - próbował żartować ze swojego stanu Piróg.

Były juror "You Can Dance" nie chciał zdradzić szczegółów swojej hospitalizacji, ale wygląda na to, że będzie musiał przejść serię dodatkowych badań. Na swoim Instastories zamieścił krótkie wideo, w którym pokazał m.in. salę, w której leży i okrasił je posępną refleksją: "Czasami życie weryfikuje nasze plany".

michal pirog 3
fot. Instastories:@michalpirog