Obserwuj w Google News

Michał Piróg pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Nawiązał też do obecnej sytuacji politycznej [FOTO]

2 min. czytania
12.08.2021 10:32
Zareaguj Reakcja

Michał Piróg na swoim Instagramie chętnie wypowiada się na tematy społeczne i polityczne. Tym razem prowadzący "Top Model" pokazał zdjęcie z dzieciństwa i odniósł się do aktualnej sytuacji politycznej w Polsce.

Michał Piróg
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Michał Piróg nie stroni od wypowiadania się na tematy społeczne i polityczne. Tym razem gwiazdor TVN nawiązał do obecnej sytuacji w Polsce, wolnych mediów i ustawy  Lex TVN. Michał Piróg pokazał czarno-białe zdjęcie z dzieciństwa.

Redakcja poleca

Michał Piróg pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Nawiązał też do obecnej sytuacji politycznej [FOTO]

"To zdjęcie wykonano w czasach kiedy moi rodzice marzyli o wolności dla mnie. Wymarzyli. Ja dzisiaj marzę, by jej nie utracić dla moich rodziców, siebie, bliskich i ich dzieci. Czemu to g*wno zachowuje się jak bumerang i musi do nas ciągle wracać" - nawiązał Michał Piróg do ostatnich wydarzeń w Polsce.

Zobacz także:  Janusz Panasewicz wstydzi się, że kiedykolwiek podał rękę Pawłowi Kukizowi: "Ty gnoju"

Pod postem wywiązała się dyskusja na temat aktualnej sytuacji politycznej. Niektórzy z fanów skupili się jednak tylko na fotografii Piróga z dzieciństwa. "Aż dziw, że rodzice nie schrupali tego słodziaka za maleńkości", "słodziak, nic się nie zmieniłeś", "fota, sztosik", "jaki słodziak" - zachwycali się internauci.

Michał Piróg swoją karierę rozpoczął od występów na deskach Kieleckiego Teatru Tańca. Debiutował rolą narkomana w sztuce "Mieć albo brać" w reżyserii Piotra Galińskiego. W swoim portfolio ma kilka znanych musicali, jednak prawdziwą popularność przyniosła mu rola jurora w programie "You Can Dance". W 2010 roku został prowadzącym "Top Model". Brał też udział w 2. edycji "Azji Express". W 2019 roku wydał autobiografię "Chcę żyć".