Obserwuj w Google News

Michał Piróg o trudnym dorastaniu i seksie z dziewczyną. "Nie chciałem być gejem"

2 min. czytania
18.01.2022 10:51
Zareaguj Reakcja

Michał Piróg już od dawna ma za sobą coming out. Choć dziś w pełni akceptuje swoją orientację seksualną, to początkowo było to dla niego bardzo trudne. Probował "wyleczyć się" z homoseksualizmu seksem z kobietą.

screen
fot. Instagram/Michał Piróg/screen

Michał Piróg zdecydowanie należy do najbardziej barwnych osobowości medialnych w polskim show-biznesie. Tancerz i choreograf już w 2007 roku dokonał coming outu, deklarując się jako gej. Jednak swojej orientacji był pewny już wcześniej i swojej mamie ujawnił to jako 15-latek. Mimo pełnej świadomości tego, że jest homoseksualistą, podejmował różne kroki, które miały go upewnić, jak jest naprawdę, a może też być drogą do "uleczenia" z odmienności, z którą się borykał. W rozmowie z Żurnalistą Piróg przyznał, że sposobem na homoseksualizm miał być seks z kobietą.

Zobacz także: Michał Piróg atakuje Kościół w związku z molestowaniem 12-latka. "Odesłać w p*zdu do więzień" 

Michał Piróg o seksie z dziewczyną: "Miałem kaca moralnego"

Jak wspomina Michał Piróg, bycie gejem było dla niego trudne i czuł się przez to wyobcowany. Był przekonany, że nie ma wokół niego homoseksualistów. Bał się też, że nawet jeśli ktoś się znajdzie, to będzie nie w jego typie, a to też będzie problem. Dlatego tak bardzo wolał nie być homoseksualny.

Redakcja poleca

Bardzo chciałem nie być gejem. Nie miałem tak, że chciałem to wyrzucić, bo uważałem, że to bardzo złe, tylko byłem przerażony, że nie widziałem w przestrzeni innych osób, które są homoseksualne. I bałem się, że takich ludzi jest na świecie może dziesięciu, a co jak żadnego nie spotkasz? A jeśli spotkasz i ten jeden z dziesięciu nie będzie w twoim typie? Więc może lepiej, jakby się okazało, że dziewczyny też są okej - powiedział tancerz.

Jedną z rzeczy, które zrobił, choć wiedział, że woli mężczyzn, była próba seksu z kobietą. Jak podkreślił Michał Piróg, miał po tym kaca moralnego i miał też świadomość, że dla jego dziewczyny było to bardzo przykre.

Zwłaszcza że lubiłem rozmowy z nimi, na poziomie mentalnym nie mam problemu z kobietami, problem jest z seksem. I miałem dziewczynę, wiedząc, że raczej jestem homoseksualny. Fascynowała mnie, była przepiękna, bardzo zgrabna, inteligentna. Ja chciałem tej intymności i dlatego miałem kaca moralnego, bo mi nigdy nie stanął. I wiedziałem, że to jest strasznie przykre dla niej - wyjaśnił.

Te polskie gwiazdy dokonały coming outu
10 Zobacz galerię
fot. Iliya Pitalev/SPUTNIK Russia/East News