Obserwuj w Google News

Michał Piróg ma koronawirusa. Niedawno się zaszczepił

2 min. czytania
05.05.2021 21:38
Zareaguj Reakcja

Michał Piróg poinformował za pośrednictwem social mediów, że ma koronawirusa. Tancerz przyznał, że wirus dopadł go, choć niedawno się zaszczepił.

Michał Piróg
fot. VIPHOTO/East News

Michał Piróg dołączył do grona osób z dodatnim wynikiem testu na koronawirusa. Tancerz poinformował o tym w krótkim wpisie na Instagramie. Zauważył także, że choroba dopadła go, choć jest już po pierwszej dawce szczepienia jednym z dostępnych preparatów.

Zobacz także: Wojewódzki gani Piróga miażdżącego Pawłowicz. Wypomina mu przeszłość. "Jesteś dokładnie taki sam"

Michał Piróg ma koronawirusa. Niedawno się zaszczepił

Tancerz i choreograf pierwszą dawkę szczepienia na COVID-19 przyjął pod koniec kwietnia, o czym poinformował w social mediach, pokazując stosowny dokument. Co istotne, zdecydował się na szczepienie, choć cierpi na rzadką chorobę, która w jego wypadku mogła wiązać się z większym ryzykiem. Na szczęście o szczepionce pisał już pewien czas po szczepieniu, uspokajając tych, którzy obawiają się groźnych reakcji oraz apelując do tych, którzy szczepić się przeciw COVID-19 nie chcą.

"Noc przespana spokojnie, objawów nieporządanych - brak. Daję ten post, bo wiem, jak wiele osób się obawia szczepienia, jak duży stres temu towarzyszy. Było to odczuwalne w kolejce u niektórych osób, co mnie osobiście nie dziwi" - napisał wtedy. Właśnie poinformował, że ma koronawirusa.

Jak wynika z treści posta, Piróg nie przechłodzi zakażenia zbyt mocno. Podkreśla, że nie wie, jak przebieg choroby wyglądałby, gdyby nie przyjął żadnej dawki szczepienia.

"Coś mi się przyczepiło. Mimo przyjętej I dawki szczepionki dopadł mnie COVID. Pech czy szczęście? Wole te wersje po szczepionce. Nie wiem, jakby było bez tej pierwszej dawki... No nic. Uważajcie na siebie" - apeluje.

RadioZET.pl/AS