Obserwuj w Google News

Meghan i Harry złożyli Kate i Williamowi życzenia z okazji 10. rocznicy ślubu. To koniec konfliktu?

2 min. czytania
30.04.2021 16:23
Zareaguj Reakcja

Meghan Markle i książę Harry chcą pogodzić się z księciem Williamem i księżną Kate? Z okazji 10. rocznicy ślubu złożyli im życzenia. Czy to początek pojednania w brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Meghan i Harry oraz Kate i William
fot. AFP/EAST NEWS

Brytyjska rodzina królewska przechodzi w ostatnim roku trudny czas. 17 kwietnia miał miejsce pogrzeb księcia Filipa, męża królowej Elżbiety II. Nadal także wisi nad monarchią skandal związany z najbardziej niepokorną parą monarchii, księciem Harrym i Meghan Markle. Przypomnijmy, że "czarne owce" zdecydowały się zrezygnować z oficjalnej funkcji członków dworu, następnie książęca para wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, a przysłowiowym gwoździem do trumny był głośny wywiad dla Oprah Winfrey, w którym otwarcie opowiedzieli o toksycznej atmosferze na dworze i wręcz oskarżyli otoczenie królowej. W ten sposób stali się dla wielu wyklęci.

Szczególnie dotkliwie konflikt z rodziną miał odczuć Harry, który stracił kontakt nawet z własnym ojcem i bratem. Mówi się, że podczas pogrzebu księcia Filipa spotkał się z bardzo chłodnym przyjęciem, co może skutkować nawet kontrowersyjną decyzją o niepojawieniu się na odsłonięciu pomnika księżnej Diany, o który zabiegali obaj bracia. Na szczęście pojawiło się światełko w tunelu. Zagraniczne media donoszą o tym, że Meghan i Harry złożyli Williamowi i Kate życzenia z okazji 10. rocznicy ślubu. Czyżby był to początek pojednania książęcych par?

Redakcja poleca

Meghan Harry złożyli Williamowi i Kate życzenia z okazji 10. rocznicy ślubu. To koniec konfliktu?

29 kwietnia William i Kate obchodzili 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji w sieci pojawiły się wyjątkowo czułe zdjęcia książęcej pary. Oczywiście małżonkowie odebrali także ogromną ilość gratulacji. Jak poinformował magazyn "Hello!", wśród osób, które życzyły zakochanym szczęścia, znaleźli się także Meghan Markle i książę Harry.

- Książę Harry i Meghan Markle pogratulowali księciu i księżnej Cambridge z okazji 10. rocznicy ślubu. Oddzielone przez Ocean Atlantycki pary nie mogły zobaczyć się osobiście, aby uczcić ten wyjątkowy dzień, w związku czym Sussexowie wysłali Cambridge'om prywatną wiadomość - czytamy. 

Nie ujawniono treści rzekomej wiadomości. Zachowanie Meghan i Harry'ego wydaje się niezwykłe, biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia oraz otwarty konflikt między książęcymi żonami. Miejmy jednak nadzieję, że to rzeczywiście gest dobrej woli i być może początek na drodze do pogodzenia zwaśnionych małżeństw.