Obserwuj w Google News

Meghan i Harry zarzucili Beckhamom donosicielstwo. Padły mocne słowa

2 min. czytania
22.07.2022 13:18
Zareaguj Reakcja

Harry i Meghan kontra David i Victoria Beckhamowie? Obraz ich konfliktu wyłania się z książki Toma Bowera "Zemsta: Meghan, Harry i wojna pomiędzy Windsorami", w której opisany jest koniec przyjaźni między parami. Podobno Victoria Beckham miała  być osobą, która donosiła mediom o życiu prywatnym Sussexów.

Meghan i Harry zarzucili Beckhamom donosicielstwo. Padły mocne słowa
fot. AP/Associated Press/East News

Meghan Markle i książę Harry swego czasu mocno przyjaźnili się z  Victorią i Davidem Beckhamami. Jak jednak wynika z książki Toma Bowera "Zemsta: Meghan, Harry i wojna pomiędzy Windsorami", ich przyjaźń należy już do przeszłości. Z publikacji wyłaniają się informacje, jakoby Harry i Meghan mieli obsesję na punkcie ich medialnego wizerunku. Doszło do tego, że zaczęli podejrzewać osoby z ich najbliższego otoczenia, w tym Victorię i Davida, o donosicielstwo, potajemne rozmowy z prasą i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na ich temat.

Zobacz też:  Meghan Markle zastraszała personel Buckingham? Szokujące wyniki śledztwa opłaconego przez królową

Meghan i Harry zarzucili Beckhamom donosicielstwo. Padły mocne słowa

"Harry i Meghan mieli obsesję. Każdej nocy przeszukiwali internet, aby przeczytać doniesienia prasowe i wpisy trolli w mediach społecznościowych. (...) Irracjonalnie podsycali nawzajem swoje szaleństwo. Przekonani, że jako orędownicy dobroci byli prześladowani przez kłamstwo i rasizm, czuli się ofiarami najłagodniejszej krytyki. (...) Niestabilność Harry'ego podsyciła obawy Meghan, że przyjaciele przekazują informacje do mediów" — pisze w swojej książce Tom Bower.

Szczególnie miało dostać się Victorii Beckham, która według Harry'ego miała przodować w rozpowszechnianiu fałszywych doniesień na ich temat. Z kolei Harry miał zadzwonić do jej męża, Davida, aby wyjaśnić całą sytuację.

"Harry zadzwonił do Davida Beckhama, żeby przekazać oskarżenia. Ten, oburzony, stanowczo odrzucił oskarżenia, których ta przyjaźń nie przetrwała" - czytamy.

W całą sprawę włączył się też serwis The Mirror, który poinformował, że Meghan miała być przerażona książką Toma Bowera.

Gwiazdy które pięknie się starzeją
10 Zobacz galerię
fot. SuperCoffee via The Grosby Group/Grosby Group/East News/ Bartosz Krupa/East News/ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS/Li Ying/Xinhua News/East News