Zamknij

Meghan Markle wraca do aktorstwa? Za rolę w "Suits" domaga się ogromnych pieniędzy

13.09.2021 12:19

Meghan Markle wraca do aktorstwa? Media donoszą, że może ponownie pojawić się na planie serialu "Suits". Jednak pieniądze, jakich wymaga, mogą odstraszyć producentów. Mimo to eksperci sądzą, że byłaby to opłacalna inwestycja.

Meghan Markle
fot. Archewell/Ferrari Press/East News

Meghan Markle obecnie kojarzona jest najczęściej jako "czarna owca" brytyjskiej rodziny królewskiej, która wraz z mężem księciem Harrym toczy niemal otwartą wojnę z otoczeniem królowej Elżbiety II. Książęcej parze niemal od początku nie było po drodze z oficjalnym protokołem, oceniani byli jako najbardziej nowocześni i "wyluzowani" członkowie monarchii, wiele osób miało im to za złe. Ostatecznie małżonkowie zdecydowali się na rezygnację z oficjalnej funkcji i wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Co więcej, w ostrych słowach skrytykowali życie w pałacu, które miało doprowadzić ich do kresu psychicznej wytrzymałości.

Ogromny skandal związany z Meghan i Harrym wywołał dyskusję na temat dalszych losów książęcej pary. Oboje nie mogą narzekać na zainteresowanie mediów i reklamodawców, ale Markle jest w o wiele lepszej sytuacji. Jeszcze przed ślubem z księciem była bowiem bardzo popularną w USA aktorką. Popularność przyniosła jej rola w "Zupełnie jak miłość" z Ashtonem Kutcherem oraz "Twój na zawsze" z Robertem Pattinsonem. Jednak jej najważniejszą kreacją była postać Rachel Zane w serialu "Suits" (w polskiej wersji "W garniturach"). Była jedną z największych gwiazd produkcji, jednak w 2017 roku odeszła z obsady.

Meghan Markle wraca do obsady "Suits"? Księżna domaga się ogromnej gaży

W wywiadzie z BBC Meghan Markle nie ukrywała, że była bardzo dumna z roli w "Suits" i zrezygnowała z aktorskiej kariery po to, by wyjść za księcia Harry'ego.

- To było naprawdę ekscytujące, mówimy o mojej karierze i mojej roli w tym serialu. Przyczyny odejścia z serialu są dla mnie bardzo ważne, teraz będę miała jeszcze więcej energii. Widzę to jako zmianę, to jest nowy rozdział. Pracowałam nad tym serialem przez 7 lat, to dla mnie bardzo długo i kiedy dotrwaliśmy do 100 odcinka, pomyślałam, że już wpisałam się w ten serial i jestem naprawdę dumna z pracy, jaką tam wykonywałam, ale teraz jest czas, żeby pracować jako zespół z Harrym - opowiadała.

Po powrocie Markle do Stanów Zjednoczonych pojawiły się informacje, że księżna chce wrócić do zajęcia, które dawało jej tak wielką satysfakcję. Jeszcze w 2020 roku "New Idea" donosiło, że możliwy jest powrót Meghan do obsady "Suits". Problem w tym, że ma ona żądać odstraszającej gaży w wysokości 36 milionów dolarów. Choć eksperci są zdania, że jej powrót mógłby uczynić produkcję jednym z czołowych światowych seriali, nadal nie zdecydowano się na zaakceptowanie warunków księżnej.

Chcielibyście ponownie zobaczyć Markle w "Suits"?

loader