Obserwuj w Google News

Meghan Markle w zaawansowanej ciąży. Fotoreporterzy przyłapali ją na spacerze z synem [FOTO]

1 min. czytania
23.04.2021 14:05
Zareaguj Reakcja

Meghan Markle nie należy już do rodziny królewskiej. Mimo to ukochana księcia Harry'ego na każdym kroku śledzona jest przez fotoreporterów. Ci przyłapali ją ostatnio na spacerze z synkiem Archiem. Udało się im też uwiecznić spory ciążowy brzuszek Meghan.

Meghan Markle
fot. CBS/Ferrari Press/East News

Meghan Markle i  książę Harry spodziewają się drugiego dziecka, wyczekanej dziewczynki. Mimo że Marke nie należy już do rodziny królewskiej, fotoreporterzy wciąż czyhają na to, aby zrobić jej zdjęcie. Tym razem udało się im podczas spaceru Meghan z synkiem Archiem.

Meghan Markle w zaawansowanej ciąży. Fotoreporterzy przyłapali ją na spacerze z synem [FOTO]

Na fotografiach opublikowanych przez portal Page Six widać, że Meghan może pochwalić się już sporym ciążowym brzuszkiem. Na zdjęciach widać też, jak bardzo wyrósł Archie. 6 maja synek Meghan i Harry'ego skończy dwa lata.

Ostatnio Meghan oraz Harry mieli mnóstwo trosk. Za głośny wywiad u Oprah Winfrey, w którym padły krytyczne słowa wobec rodziny królewskiej, posypały się na nich gromy. Dodatkowo cała rodzina musiała zmierzyć się ze śmiercią księcia Filipa, który zmarł 9 kwietnia. Na pogrzebie pojawił się jedynie Harry. Meghan ze względu na drugą ciążę dostała od lekarza zakaz podróżowania i została z synkiem w ich domu w Los Angeles.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET