Zamknij

Zaskakujący gest Meghan Markle podczas wizyty w Windsorze. Ta dziewczyna okazała się Polką [WIDEO]

11.09.2022 15:24

Meghan i Harry oraz Kate i William przybyli do zamku Windsor oddać hołd zmarłej Elżbiecie II. Uwagę brytyjskich mediów przykuło zachowanie Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego zdobyła się na wyjątkowo serdeczny gest wobec młodej Polki stojącej przy barierkach. 

Meghan Markle
fot. Twitter

Książę William i księżna Kate oraz Harry i Meghan Markle przybyli do zamku Windsor, żeby oddać hołd królowej Elżbiecie II, która zmarła 8 września. Wydarzenie było szeroko komentowane w brytyjskich mediach, bowiem czwórka royalsów pojawiła się razem pierwszy raz od początku 2020 roku, gdy Harry i Meghan ogłosili rezygnację z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej i wyjechali z Wielkiej Brytanii. Było to także pierwsze wspólne wyjście Williama i Harry'ego od czasu przybycia tego drugiego do ojczyzny. Wcześniej bracia mieli się unikać, odbywając wizyty w Balmoral osobno. 

Król Karol III pocałowany przez kobietę z tłumu. O scenie aż huczy! Kim jest wielbicielka władcy? [WIDEO]

Meghan Markle przytuliła Polkę podczas wizyty w Windsorze

W czasie spotkania wszystkie oczy zwrócone były jednak na Meghan, którą według ekspertów Kate i William mieli tego dnia trzymać mocno na dystans. Żona Harry'ego wyglądała na wyraźnie speszoną i wycofaną, momentami gubiła się, nie wiedząc, co ze sobą począć. Niemniej to właśnie jej udało się zapunktować podczas spotkania z tłumem zgromadzonym przed zamkiem.

Księżna sama podeszła do barierek, za którymi czekali poddani i zaczęła przytulać swoich fanów. Odbierała bukiety kwiatów, ucinała pogawędki, a nawet pogłaskała psa. W pewnym momencie doszło do rozczulającej sceny, która lotem błyskawicy obiegła światowe media. Meghan wyjątkowo serdecznie potraktowała młodą kobietę stojącą w pierwszym rzędzie, która zapytała ją, czy może się przytulić. Jak się okazało, była to Polka. 

- To były duże emocje i zwyczajny odruch serdeczności ze strony córki - skomentowała w rozmowie z Fakt.pl mama wyróżnionej dziewczyny. 

Trzeba przyznać, że Meghan zdecydowanie lepiej radzi sobie w kontakcie z tłumami niż oficjalni i nieco sztywni William i Kate. Mnóstwo pozytywnych komentarzy w sieci potwierdza, że tym gestem żona Harry'ego wyraźnie zapunktowała.

loader
Królowa Elżbieta II
13 Zobacz galerię
fot. Instagram/@royalfamily/screen