Obserwuj w Google News

Meghan Markle trafiła do szpitala przed porodem. Urodzi przed terminem?

1 min. czytania
04.05.2021 14:18
Zareaguj Reakcja

Meghan Markle urodzi wcześniej, niż planowała? Jak donoszą zagraniczne media, Markle została przyłapana przez fotoreporterów w drodze do jednego z luksusowych szpitali w Santa Barbara.

Meghan Markle
fot. CBS/Ferrari Press/East News

Meghan Markle i książę Harry ogłosili 14 lutego w mediach społecznościowych, że spodziewają się drugiego dziecka. Para spodziewa się córeczki, a informację o płci dziecka przekazali w wywiadzie z Oprah Winfrey.

Zobacz też:  Królowa Elżbieta podjęła stanowczą decyzję. Chodzi o Meghan Markle

Meghan Markle trafiła do szpitala przed porodem. Urodzi przed terminem?

Dziecko pary planowo pojawi się na świecie pod koniec czerwca. Niewykluczone jednak, że Meghan i Harry przywitają je wcześniej. Niedawno Markle została przyłapana w drodze do jednego z luksusowych szpitali, a dokładniej placówki w Santa Barbara Cottage.

"Meghan chce urodzić swoje drugie dziecko w domu, ale pojechała do szpitala, aby upewnić się, że ciąża przebiega prawidłowo. Mówi się, że może urodzić przed terminem" - zdradza informator tabloidu "New Idea".

Warto dodać, że The Cottage to jedna z najbardziej luksusowych i pilnie strzeżonych placówek w okolicy, bardzo często wybierana przez gwiazdy i celebrytów.

"The Cottage to najlepszy szpital w mieście i jest przyzwyczajony do dyskretnej pracy z kalifornijską elitą, której bardzo zależy na prywatności" - podkreśla osoba z otoczenia pary. Być może synek Harry'ego i Meghna- Archie doczeka się młodszej siostrzyczki wcześniej.