Zamknij

Meghan Markle najmądrzejszym członkiem rodziny królewskiej. Wyprzedziła księżną Kate

29.12.2021 14:25

Meghan Markle ma powody do dumy, zdaniem Oxford Royale jest najmądrzejszym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej. Które osoby z otoczenia Elżbiety II znalazły się na podium? Fani księcia Harry'ego będą niepocieszeni.

Meghan Markle
fot. screen: Instagram / meghanmarkle_official

Meghan Markle to z pewnością jedna z najbardziej medialnych księżnych w historii brytyjskiej rodziny królewskiej. Niestety, najgłośniej mówi się o niej jako o "czarnej owcy" monarchii, która wywołała niemal zimną wojnę z bliskimi księcia Harry'ego. Książęca para źle czuła się na dworze, dlatego zrezygnowała z oficjalnej funkcji i przeprowadziła do Stanów Zjednoczonych. Swoimi wypowiedziami niejednokrotnie atakowała rodzinę królewską, zarzucając jej wywieranie presji, szykanowanie Meghan ze względu na pochodzenie i kolor skóry, a nawet doprowadzenie do myśli samobójczych. Nie da się ukryć, że obecnie Sussexowie są w konflikcie z wieloma osobami z otoczenia królowej Elżbiety II.

Meghan, choć z wielu stron atakowana jest przez krytyków, którzy zarzucają jej wyrachowanie, parcie na medialny rozgłos i manipulowanie mężem, wydaje się odnosić sukcesy i dobrze odnajdować w amerykańskim show-biznesie. Teraz może cieszyć się z kolejnego sukcesu, który może utrzeć nosy innych członków brytyjskiej monarchii. Markle została bowiem uznana za najmądrzejszego członka rodziny królewskiej.

Renée Zellweger
10 Zobacz galerię
fot. East News

Meghan Markle najmądrzejszym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej?

Z badania przeprowadzonego przez Oxford Royale wynika, że Meghan Markle jest najmądrzejszym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej. Pod uwagę brano wyniki "royalsów" z liceum oraz uniwersytetów. Okazało się, że żona księcia Harry'ego wyprzedziła księżną Kate, do której często jest porównywana. 

- Życie królewskiego rodu nie zawsze jest łatwą pracą i wymaga radzenia sobie z byciem w centrum uwagi. Akademickie, mocne strony Meghan Markle doskonale ją przygotowały do tej roli - oceniła rzecznika Oxford Royale w rozmowie z "Daily Express".

Księżna Kate znalazła się tuż za Meghan, na trzecim miejscu uplasował się książę William, przed księżną Eugenią, Peterem Philipsem i Zarą Tindall. Co ciekawe, w pierwszej dziesiątce zabrakło Harry'ego.

loader