Zamknij

Meghan Markle i książę Harry pokazali córeczkę. To pierwsze zdjęcie małej Lilibet [FOTO]

23.12.2021 21:17

Meghan Markle i książę Harry z okazji świąt opublikowali rodzinne zdjęcie. Książęca para po raz pierwszy pokazała na fotografii córeczkę Lilibet. Cały świat nie kryje zachytu nad uroczym maleństwem.

Meghan i Harry pokazali małą Lilibet
fot. screen: YouTube

Meghan Markle i książę Harry od dłuższego czasu nazywaniu są czarnymi owcami brytyjskiej rodziny królewskiej i nie da się ukryć, że stosunki między książęcą parą a resztą familii są, delikatnie mówiąc, napięte. Przypomnijmy, że nowocześni małżonkowie zdecydowali się zrezygnować z oficjalnej funkcji i przenieśli do Stanów Zjednoczonych. Tam zaczęli negatywnie wypowiadać się na temat otoczenia królowej Elżbiety II, które miało wywierać ogromną presję, a nawet doprowadzić Meghan do myśli samobójczych. Szalę przeważył głośny wywiad dla Oprah Winfrey, który rozpętał coś na kształt rodzinnej zimnej wojny. Stosunki między Harrym a jego bratem Williamem mocno się oziębiły, mówi się nawet, że książę i Meghan odmówili przybycia na rodzinne święta.

Obecnie małżonkowie skupiają się na opiece nad drugą pociechą. 4 czerwca 2021 roku świat obiegła radosna wiadomość, Meghan i Harry powitali na świecie córeczkę Lilibet Dianę, siostrę urodzonego dwa lata wcześniej synka Archiego Harrisona. Nie jest tajemnicą, że "royal baby" wzbudziło ogromne zainteresowanie, jednak rodzice do tej pory nie publikowali wizerunku pociechy w mediach. Jednak z okazji świąt opublikowali rodzinne zdjęcie, na którym po raz pierwszy możemy zobaczyć także dziewczynkę.

Choinka Edyty Pazury
12 Zobacz galerię
fot. Instagram/Edyta Pazura/screen

Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy pokazali córeczkę Lilibet

W sieci pojawiło się rodzinne zdjęcie Harry'ego i Meghan oraz życzenia świąteczne książęcej pary. Jako pierwsza fotografię opublikowała fundacja charytatywną, z którą współpracują członkowie rodziny królewskiej. Co jednak najważniejsze, po raz pierwszy mamy możliwość zobaczenia ich małej córeczki Lilibet.

- W 2021 roku powitaliśmy na świecie naszą córkę, Lilibet. Archie uczynił z nas "mamę" i "tatę", a Lili sprawiła, że jesteśmy już rodziną. W oczekiwaniu na 2022 rok przekazaliśmy darowizny na rzecz kilku organizacji charytatywnych, które pomagają rodzinom - od tych przemieszczających się Afganistanu, aż do tych amerykańskich, które potrzebują finansowego wsparcia. Życzymy Wesołych Świąt i pomyślnego Nowego Roku, od naszej rodziny dla waszych! - czytamy.

Autorem fotografii jest Alex Lubomirski, wykonano ją w rezydencji małżonków w Kalifornii. Z całego świata płyną głosy zachwyconych uroczą Lilibet wielbicieli.

loader