Obserwuj w Google News

Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz małżeństwem. Ślub gwiazd "M jak Miłość"

2 min. czytania
15.12.2021 10:38
Zareaguj Reakcja

Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz wzięli ślub. Aktorska para, która wspólnie występuje na planie "M jak Miłość", pochwaliła się zdjęciami z ceremonii, w której brał udział między innymi Mikołaj Roznerski.

Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz
fot. screen: Instagram / isssma / @kasia_paskuda

"M jak Miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych w historii. Telenowela pojawiła się w ramówce TVP2 w 2000 roku i od ponad dwóch dekad niezmiennie wzrusza i emocjonuje oddanych wielbicieli. Historia rodziny Mostowiaków, jej bliskich i przyjaciół, stała się wielkim hitem i nadal cieszy imponującą oglądalnością. Widzowie traktują bohaterów niemal jak rzeczywiste osoby, a aktorzy utożsamiani są ze swoimi kreacjami. Dla wielu z nich rola w serialu była trampoliną do wielkiej popularności, warto wymienić choćby Kacpra Kuszewskiego czy Małgorzatę Kożuchowską. Na planie rodziły się przyjaźnie, a nawet o wiele głębsze uczucia.

Przykładem pary, która powstała na planie "M jak Miłość" są Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz. Aktor od 2014 roku wciela się w "M jak Miłość" w postać Aleksandra Chodakowskiego, brata bohatera granego przez Mikołaja Roznerskiego. Jego o sześć lat starsza ukochana dołączyła do obsady, z kolei w prawdziwym życiu zakochani zdecydowali się na ślub. Bardzo długo nie chwalili się zdjęciami z ceremonii, jednak Izabela przerwała milczenie.

Steffen Möller fot. East News
Redakcja poleca

Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz z "M jak Miłość" wzięli ślub

Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz pobrali się w jednym z krakowskich kościołów, jednak na pierwsze zdjęcie młodej pary musieliśmy czekać aż miesiąc. Opublikowała je świeżo upieczona małżonka na swoim profilu na Instagramie.

- Pan i Pani Smith. Po wielu latach zrobiliśmy to - napisała Warykiewicz za pośrednictwem hasztagów.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Gratulacje małżeństwu złożyła między innymi Barbara Kurdej-Szatan, była już gwiazda "M jak Miłość", a także oficjalny profil serialu na Instagramie.

- Wszystkiego pięknego dla Was!!! Kochajcie się do końca świata.

- Wooow! Gratulacje kochani! Cudowna wiadomość!

- Ależ sexy para - czytamy.

My także życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.