Zamknij

Matylda Damięcka odpowiada Kaczorowskiej. Pokazała grafikę z "brzydkim kaczątkiem"

09.06.2021 13:51

Matylda Damięcka dołączyła do grona osób, które skomentowały wpis Agnieszki Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę". Aktorka skrytykowała gwiazdę "Klanu" w wymowny sposób.

Matylda Damięcka
fot. Maciej Luczniewski/REPORTER/East News

Matylda Damięcka postanowiła odnieść się do kontrowersyjnej publikacji Agnieszki Kaczorowskiej. Kilka dni temu polska tancerka i aktorka znana jako Bożenka z serialu "Klan" zamieściła wpis na Instagramie, w którym twierdzi, że zaobserwowała ostatnio "modę na brzydotę". Jej zdaniem kobiety powinny dążyć do "wyjątkowości", a nie pokazywać się jako "normalne" czy "zwyczajne".

Jej poglądy zszokowały wiele osób, a w mediach społecznościowych rozpoczęła się prawdziwa burza. Internauci i celebryci, w tym Katarzyna Nosowska, Aleksandra Żebrowska czy Martyna Wojciechowska, zaczęli krytykować Kaczorowską za niefortunną wypowiedź. Teraz swój głos w dyskusji zabrała także Matylda Damięcka.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska uderza w Kaczorowską. "Jestem zwyczajna i dobrze mi z tym" [FOTO]

Matylda Damięcka komentuje wpis Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę"

Damięcka na swoim profilu na Instagramie chętnie komentuje bieżące tematy społeczne i polityczne. Jej grafiki są już dobrze znane w internecie - aktorka odniosła się tak m.in. do kolejnego lockdownu czy "koronkowej maseczki" Kai Godek. Tym razem brutalnie oceniła postawę Agnieszki Kaczorowskiej. Na grafice widzimy kaczkę z charakterystyczną fryzurą, umalowanym dziobem i rzęsami oraz zepsutym oczkiem.

- Brzydkie kaczątko. Oczko mu się odlepiło. Temu kaczku - czytamy na grafice. W opisie Damięcka dodała także w hasztagach hasła: "moda na brzydotę duszy", "brzydki człowiek w środku w make-upie to nadal brzydki człowiek" oraz "zgadzam się, kampania moda na brzydotę nie powinna mieć swojej twarzy".

Choć komentarze na temat grafiki były podzielone, przeważającej większości spodobał się artystyczny przekaz Matyldy Damięckiej. Myślicie, że Agnieszka Kaczorowska odpowie koleżankom z branży?

loader