Obserwuj w Google News

Mateusz Damięcki odmieniony. Aktor pokazał się w szpilkach i przebraniu kobiety [FOTO]

2 min. czytania
05.08.2021 14:43
Zareaguj Reakcja

Mateusz Damięcki nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Gwiazdor tym razem wziął udział w niecodziennym przedsięwzięciu. Damięcki wystąpił jako drag queen. W sieci pojawiły się zdjęcia aktora w przebraniu kobiety i wysokich szpilkach.

Mateusz Damięcki
fot. Artur Barbarowski/ East News

Mateusz Damięcki to aktor, który nie boi się żadnej roli. Gwiazdor tym razem wziął udział w projekcie, w którym zaprezentuje się w roli kobiety. Damięcki wystąpił w teledysku, wcielając się w drag queen.

Zobacz też: Mateusz Damięcki broni kościoła na Instagramie. Za wpis podziękowała mu Beata Tadla

Mateusz Damięcki odmieniony. Aktor pokazał się w szpilkach i przebraniu kobiety [FOTO]

"Przed Wami okładka naszego najnowszego singla. W roli głównej - Mateusz Damięcki. Kulturą drag queen interesujemy się od dawna. Fascynuje nas z jednej strony połączenie delikatności i wyrazistości oraz to jak wyzwalające dla drag są te stuprocentowe wcielenia" - czytamy na profilu Sarapata Music.

Mateusz Damięcki na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z synem, na którym pozuje w damskich szpilkach. "Synku, tolerancja to za mało. Wystarczy miłość. A już jutro zobaczysz, co tatuś nawywijał" - zachęcił Damięcki do nowego projektu, wspierając tym samym społeczność  LGBT.

To już nie pierwszy raz zresztą, gdy aktor wyraża swoje poparcie mniejszościom seksualnym. W sieci pojawiły się też zajawki teledysku, w którym wystąpił Mateusz Damięcki. Premiera odbędzie się już w piątek. Z wypowiedzi fanów wynika, że są bardzo zaciekawieni nowym projektem gwiazdora. W komentarzach pod krótką zajawką projektu nie zabrakło emotikonek ognia czy serc.