Zamknij

Marzena Rogalska odpowiedziała na kpiny Snoop Dogga. Zaapelowała do fanów

16.08.2022 15:14

Marzena Rogalska odpowiedziała na prześmiewczy post Snoop Dogga. Raper przypomniał dramatyczną wpadkę w "Pytaniu na Śniadanie", podczas której dłoń prezenterki została przebita gwoździem.

Snoop i Rogalska
fot. Instagram/@snoopdogg/screen/@marzena_rogalska/screen

Przed kilkoma dniami słynna wpadka z „Pytania na Śniadanie” doczekała się swojego drugiego życia. Wszystko dzięki amerykańskiemu raperowi Snoop Doggowi, który w otchłani internetu odnalazł fragment programu, gdzie widać, jak Marzena Rogalska przebija dłoń gwoździem podczas nieudanej „magicznej” sztuczki.

Choć dla samej Rogalskiej było to bardzo bolesne przeżycie, to niestety większość odbiorców w sieci ogląda materiał z niedowierzaniem, ale i uśmiechem na ustach. Tak też było w przypadku Snoop Dogga, który postanowił podzielić się wpadką z „PnŚ” na swoim Instagramie, okraszając ją krótkim komentarzem: „bałwan tygodnia”.

Zobacz także: Qczaj poinformował o chorobie mamy. Wylał się hejt. Trener pokazał obrzydliwy komentarz

Marzena Rogalska odpowiedziała na kpiny Snoop Dogga

Wieść o tym, że raper wyśmiewa dramatyczny w skutkach wypadek na antenie śniadaniówki, dotarła do samej Marzeny Rogalskiej. Była prezenterka „Pytania” postanowiła odpowiedzieć na kpiny Snoopa.

Rozżalona prezenterka zwróciła się do internautów z prośbą o to, by nie wysyłali jej skrinów z profilu rapera. Z jej wypowiedzi wynika, że wcale nie cieszy się wskrzeszeniem dawnego zdarzenia. Jak twierdzi, nie było ono dla niej wcale zabawne i choć minęło już sześć lat, wciąż o nim pamięta, choć tego nie chce.

Raper o milionowych zasięgach wrzucił u siebie wideo, które ani trochę nie jest dla mnie zabawne. Mam prośbę, abyście nie wysyłali mi tego filmu. Bo zbyt dobrze go pamiętam, chociaż od tamtej pory minęło sześć lat. Przy okazji odpowiedzcie sobie na pytanie – czy naprawdę chcielibyście, aby ktoś przypominał wam wypadek, o którym nie chcecie pamiętać? – spytała Rogalska.

Co ciekawe pod postem zaistnieć próbował także Tomasz Kammel, który w swojej odpowiedzi oznaczył Snoop Dogga. Stwierdził, że to było bardzo bolesne zdarzenie i on o tym wie, bo był obok. W odpowiedzi ktoś spytał, dlaczego w takim razie Rogalskiej nie pomógł, jednak nie doczekał się odpowiedzi prezentera. Teraz, oglądając całe zdarzenie, zauważamy, że Tomasz Kammel nie od razu zauważył, co się w ogóle stało i kiedy Rogalska zwijała się z bólu, po prostu się śmiał.

Myślicie, że Snoop Dogg zrozumie swój błąd?

Rogalska
fot.

Instagram/@marzena_rogalska/screen