Obserwuj w Google News

Marzena Kipiel-Sztuka przerwała milczenie po zbiórce. "Czy ludzie nie mają własnego zajęcia?"

2 min. czytania
01.07.2022 16:50
Zareaguj Reakcja

Marzena Kipiel-Sztuka skomentowała sprawę zbiórki pieniędzy, którą założyli internauci zaniepokojeni trudną sytuacją finansową gwiazdy "Kiepskich". Jak przekazano na stronie akcji, środki wróciły do darczyńców, ponieważ z aktorką nie było kontaktu. Serialowa Halina Kiepska nie kryje zdziwienia. 

Marzena Kipiel-Sztuka
fot. Piotr WYGODA/East News

W czasie pandemii Marzena Kipiel-Sztuka miała popaść w trudną sytuację finansową. Gwiazda "Świata według Kiepskich" zwierzała się w kolorowej prasie, że w związku z zawieszeniem zdjęć ledwo wiąże koniec z końcem. Wraz z odmrożeniem branży i powrotu na plan serialu sytuacja aktorki miała się nieco polepszyć, ale nie na długo, bo przed paroma tygodniami poinformowano, że Polsat nie zamierza kontynuować "Świata według Kiepskich".  

Zaniepokojeni internauci postanowili pomóc serialowej Halinie i założyli zbiórkę w internecie, z której dochód miał trafić na konto Marzeny Kipiel-Sztuki. Jednak pojawił się problem - organizator zbiórki przekazał, że nie udało się nazywać kontaktu z aktorką i wpłaty musiały zostać zwrócone darczyńcom.

Pragnę podziękować każdemu z osobna. Każdemu, kto wpłacił choćby najmniejszą kwotę. Uzbierana przed zwrotami kwota bez wątpliwości zadowoliłaby panią Marzenę, jednak ze względu na brak odpowiedzi ze strony managementu oraz pani Marzeny nie mogłem przekazać jej uzbieranej kwoty. W związku z powyższym pieniądze zostaną państwu zwrócone. Niestety, zrzutka.pl życzy sobie trzy złote od każdego zwrotu. Każdy, kto wpłacił pieniądze, otrzyma więc zwrot pomniejszony o tę kwotę. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję - brzmiał komunikat na stronie akcji. 

Redakcja poleca

Marzena Kipiel-Sztuka skomentowała sprawę zbiórki

"Faktowi" udało się dotrzeć do gwiazdy "Kiepskich" i poprosić ją o komentarz.

Nie zaczynam dnia od sprawdzania internetu i tego czy ktoś się jeszcze mną dziś interesuje. Jestem bardzo analogowa i rano sprawdzam przede wszystkim, jak się czuje mój pies i czy na balkonie nikt mi nie ukradł roślin - wyjaśniła swój brak reakcji aktorka.

Serialowa Halina Kiepska nie kryła zaskoczenia, że temat wypłynął dopiero teraz, ponieważ zbiórka odbyła się ponad rok temu. Ponadto aktorka dała do zrozumienia, że nie potrzebuje od nikogo specjalnej troski. 

Ale jest mi bardzo przykro, że tak dużo osób żyje życiem innych w mediach społecznościowych. Czy ludzie nie mają własnego zajęcia i własnych problemów? Ta zbiórka była prowadzona już ponad 1,5 roku temu. I dawno jest zamknięta. Ja z nią nie miałam nic wspólnego - podkreśliła w rozmowie z tabloidem.

Tymczasem sytuacja finansowa Marzeny Kipiel-Sztuki ma szansę wkrótce się polepszyć. Gwiazda pochwaliła się w wywiadzie nową fuchą, której efekty będzie można niedługo podziwiać w sieci. 

Już za kilka dni będę w Warszawie. Jadę na sesję zdjęciową do znajomych fotografów. (...) Będzie mnie można zobaczyć w reklamie kancelarii prawnej. To niespodzianka. Ciekawa jestem reakcji internautów - zdradziła gwiazda "Świata według Kiepskich". 

Babcia Barona trafiła do domu opieki. Marlena Milwiw to uznana aktorka

EN_01203400_0033
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News