Obserwuj w Google News

Chcieli pomóc Marzenie Kipiel-Sztuce, ale aktorka nie dostanie pieniędzy. Smutny finał zbiórki

2 min. czytania
27.06.2022 08:35
Zareaguj Reakcja

Marzena Kipiel-Sztuka miała mieć problemy finansowe po zakończeniu "Świata według Kiepskich". Z pomocą ruszyli poruszeni internauci, którzy założyli dla aktorki zbiórkę w sieci. Niestety okazało się, że wpłacone pieniądze nie trafią na konto serialowej Kiepskiej. 

Marzena Kipiel-Sztuka
fot. VIPHOTO/East News

M arzena Kipiel-Sztuka to aktorka znana z roli Haliny Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich". Gwiazda grała tam przez ponad 20 lat, zaskarbiając sobie ogromną sympatię widzów. Produkcja była także głównym źródłem utrzymania 56-latki. 

Gdy serial wstrzymano przez pandemię koronawirusa, prasa donosiła o  problemach finansowych Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka mówiła, że czekają ją skromne święta i z obawą patrzyła w przyszłość. Wraz z powrotem na plan sytuacja gwiazdy miała się poprawić, ale nie na długo, bo w czerwcu Polsat poinformował, że "Świat według Kiepskich" nie będzie kontynuowany. Dla Marzeny Kipiel-Sztuki oznaczało to powrót finansowych zmartwień. 

Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu. Dzięki pożyczce mogłam też kupić dużo karmy dla mojego mopsa Gienka i trochę zapełnić lodówkę - miała zwierzyć się w "Twoim Imperium".

Redakcja poleca

Marzena Kipiel-Sztuka nie otrzyma pieniędzy ze zbiórki

Poruszeni fani Halinki Kiepskiej postanowili zdobyć dla niej pieniądze i założyli zbiórkę na Zrzutka.pl. Niestety wpłacone środki nie trafią na konto aktorki. Organizator poinformował, że nie udało mu się skontaktować z Marzeną Kipiel-Sztuką, by przekazać jej pieniądze, co zgodnie z procedurą oznacza, że wpłaty zostaną zwrócone internautom. 

Pragnę podziękować każdemu z osobna. Każdemu, kto wpłacił choćby najmniejszą kwotę. Uzbierana przed zwrotami kwota bez wątpliwości zadowoliłaby panią Marzenę, jednak ze względu na brak odpowiedzi ze strony managementu oraz pani Marzeny nie mogłem przekazać jej uzbieranej kwoty. W związku z powyższym pieniądze zostaną państwu zwrócone. Niestety, zrzutka.pl życzy sobie trzy złote od każdego zwrotu. Każdy, kto wpłacił pieniądze, otrzyma więc zwrot pomniejszony o tę kwotę. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję - przekazano na stronie zbiórki. 

Tragedia na planie "Kiepskich". Ukochany Marzeny Kipiel-Sztuki zmarł na jej oczach

EN_01203400_0379
fot. VIPHOTO/East News