Zamknij

Martyna Wojciechowska szczerze o tym, co zaimponowało jej w Przemku Kossakowskim

09.12.2020 16:35

Martyna Wojciechowska zdradziła, co najbardziej zaimponowało jej w Przemku Kossakowskim. "Kim musi być mężczyzna, który usidli Wojciechowską?" - pyta, a odpowiedź na to pytanie może być dla niektórych dużym zaskoczeniem.

Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od blisko trzech miesięcy są małżeństwem. Związek sformalizowali w październiku 2020, blisko dwa lata od zaręczyn, które długo ukrywali przed  opinią publiczną. Tak jak cały swój związek. To, że dwójka podróżników stworzyła związek, było pewnym zaskoczeniem, jednak fani pary zgodnie przyznają, że Wojciechowska i Kossakowski świetnie do siebie pasują.

Kiedy jednak o ich związku mówiło się po raz pierwszy, pojawiały się pytania o to, co w koledze z branży zobaczyła kobieta tak silna, jak Wojciechowska. Przez wiele osób podróżniczka traktowana była jak kobieta nie do usidlenia. Aż okazało się, że wszystko ma się nijak do rzeczywistości, a gwiazda TVN po prostu chroniła swoją prywatność.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska jako kilkuletnia dziewczynka. "Dali lalkę, a mnie interesowała motoryzacja"

Martyna Wojciechowska o tym, co zaimponowało jej w Przemysławie Kossakowskim

W jednym z najnowszych postów na Instagramie podróżniczka zapowiada najnowsze wydanie Women's Health, gdzie znalazł się wywiad, którego udzieliła. Mówi w nim o tym, co urzekło ją w Przemku Kossakowskim. Gwiazda ma świadomość, że była przez wiele osób postrzegana jako "uciekająca panna młoda", czy kobieta, której mogą imponować tylko sprawy, uważane za typowo męskie. W rzeczywistości jest całkiem inaczej.

"Naprawdę silny mężczyzna nie boi się silnej kobiety" - zaczyna Martyna. "Znam te wszystkie żarty na swój temat: „Uciekająca panna młoda”, „Poskromienie złośnicy”. Wielu zastanawiało się, kim musi być mężczyzna, który usidli Wojciechowską, jakie musi mieć cechy, żeby zaimponować kobiecie, która realizowała się w tylu tzw. męskich dziedzinach. Czy będzie lepszy za kierownicą? A może będzie się lepiej wspinał?" - pyta.

"Tymczasem tym, co mi najbardziej imponuje u mężczyzny, jest dystans do świata i do siebie, niewybujałe ego, wrażliwość na drugą osobę i uważność w codziennym życiu" - wyjaśniła.

Na te słowa internauci zareagowali wieloma miłymi komentarzami. "Fascynujecie mnie jako para... Dwie silne piękne osobowości, dwoje ludzi o pięknych sercach. Życzę wam jak najlepiej" - głosi jeden z wpisów.

loader

RadioZET.pl/AS