Obserwuj w Google News

Martyna Wojciechowska szaleje na parkiecie z 87-letnim tatą. Filmik z wesela podbija Instagram [WIDEO]

2 min. czytania
24.06.2022 12:42
Zareaguj Reakcja

Martyna Wojciechowska udostępniła wyjątkowe wideo z okazji Dnia Ojca. Podróżniczka tańczy ze swoim tatą Stanisławem do rockandrollowego kawałka. Wideo w niecałą dobę zdobyło ponad pół miliona wyświetleń. 

Martyna Wojciechowska z ojcem
fot. Instagram:@martyna.world

Polskie gwiazdy szumnie obchodziły Dzień Ojca w mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawiło się mnóstwo wpisów z życzeniami oraz anegdotami z dzieciństwa. Wielu zdecydowało się pokazać niepublikowane dotąd zdjęcia i po raz pierwszy pokazać fanom swoich ojców. Martyna Wojciechowska nie była w tym dniu wyjątkiem. Podróżniczka udostępniła nagranie, w którym szaleje na parkiecie z ponad osiemdziesięcioletnim tatą. 

Redakcja poleca

Martyna Wojciechowska tańczy z ojcem. Wideo jest hitem sieci 

Martyna Wojciechowska nie miała ostatnio łatwego czasu, a wszystko przez nagły rozpad małżeństwa z Przemysławem Kossakowski. Na szczęście dziennikarka mogła liczyć na pomoc bliskich, w tym ukochanego taty, który zawsze wspierał ją w najtrudniejszych momentach. Gwiazda sporo zawdzięcza panu Stanisławowi. To dzięki niemu zafascynowała się motoryzacją i zaczęła startować w rajdach. 

Stasio jest tytanem pracy, nigdy nie odpoczywał i nie zwalniał tempa, ciągle w ruchu. To Tata uczył mnie wszystkich tajników motoryzacji, kiedy jako dziecko przesiadywałam w Jego warsztacie samochodowym. To właśnie dzięki Niemu postanowiłam zostać kierowcą wyścigowym i rajdowym, a w rezultacie wystartować w Rajdzie Dakar! No i przez 10 lat współtworzyłam program "Automaniak". Zawsze jednak mogłam liczyć na Jego wsparcie, popełniać błędy i samodzielnie szukać swojej drogi - pisała przed rokiem Martyna Wojciechowska. 

Podróżniczka mimo upływu lat nadal ma rewelacyjny kontakt z tatą, o czym można się przekonać, oglądając wideo zamieszczone na jej profilu. Z okazji Dnia Ojca Martyna Wojciechowska wstawiła filmik z wesela, w którym wywija z tatą w najlepsze do hitu "Rock n' Roll Is King".

To mój kochany TATA STASIO, który ma 87 lat (!) i córunia tatunia... Nasze relacje nie zawsze były dobre, ale to w kontrze do Taty ukształtował się mój charakter. To dzięki Niemu uwierzyłam, że NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE. Tato, dziękuję za wszystko! Bez Ciebie nie byłabym tak silną i niezależną kobietą, jaką się dziś czuję. A czuję się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej - napisała. Taneczny filmik okazał się hitem Instagrama - w niecałą dobę zdobył ponad 600 tys. wyświetleń. Internauci gratulowali Martynie takiego taty, a panu Stanisławowi - takiej formy! 

Dzień Ojca 2022 u polskich gwiazd
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / marcinhakiel / blanka_lipinska / aga_wozniak_starak