Zamknij

Martyna Wojciechowska jako kilkuletnia dziewczynka. "Dali lalkę, a mnie interesowała motoryzacja"

04.12.2020 16:37

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie, na którym jest kilkuletnią dziewczynką. Pozuje do niego z lalką w wózku. To, co przy nim napisała, ma głębsze przesłanie. "Dali lalkę, a mnie interesowała motoryzacja"

Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej oryginalnych kobiet w polskim showbiznesie. Wyróżnia się nie tylko swoim stylem ubioru, umiłowaniem do tatuaży, ale i tematyką, którą porusza w swoich programa. Jest fanką sportów ekstremalnych, lubi ryzyko i szybkie samochody. Swoimi pasjami podróżniczka dzieli się często w sieci i ujawnia sekrety swojej prywatności.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska skrytykowana przez fanów. Promuje kosmetyki testowane na zwierzętach

Martyna Wojciechowska na zdjęciu sprzed lat

Tym razem Wojciechowska pokazała zdjęcie z czasów dzieciństwa. Widzimy na nim kilkuletnią dziewczynkę w sukience z kołnierzykiem i białych rajstopach. Obok niej stoi zabawkowy wózek a w nim lalka. Jak zdradza Martyna, nie było to to, co ją interesowało. W jej słowach dopatrywać się można ważnego przesłania.

"Dali lalkę i kazali pozować do zdjęcia. A mnie bardziej interesowała motoryzacja. I programy podróżnicze realizowane przez ELŻBIETĘ DZIKOWSKĄ oraz TONIEGO HALIKA. To było coś! Ciągnęło mnie w świat!" - napisała o sobie gwiazda TVN.

Jej słowa mają jednak inne, ważne przesłanie. Chodzi o to, by zostawić dzieciom pole do rozwoju i nie narzucać tego, jak mają się bawić, jakie kolory mają lubić, czy jakie ubrania mają nosić. Nie ma zainteresowań tylko dla dziewczynek, ani tylko dla chłopców - tak my czujemy znaczenie wypowiedzi Wojciechowskiej.

W tym samym poście podróżniczka zapowiedziała kolejny, jubileuszowy odcinek "Kobiety na krańcu świata", w którym wystąpi jej idolka z dzieciństwa - Elżbieta Dzikowska.

loader

RadioZET.pl/AS