Obserwuj w Google News

Wojciechowska i Kossakowski rozwiodą się przez internet? "Mogą rozwieść się na jednej rozprawie"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
09.07.2022 16:57
Zareaguj Reakcja

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego było głośno komentowane. Jedno z najbardziej popularnych małżeństw krajowego show-biznesu rozwiedzie się przez internet? Zdaniem eksperta mogą zakończyć relację, nawet będąc na dwóch różnych końcach globu.

Przemysław Kossakowski /  Martyna Wojciechowska
fot. screen: Instagram @przekossakowski / martyna.world

Martyna Wojciechowska to jedna z największych gwiazd TVN, podróżniczka i dziennikarka, która zrobiła ogromną karierę i w sposób imponujący wielu fanom połączyła życiową pasję ze smykałką do zarabiania pieniędzy. Autorka cyklu "Kobieta na krańcu świata" zaimponowała Polakom, pokazując niezwykłe osobowości i silne kobiety, które często wbrew kulturowym zakazom i życiowym ograniczeniom zmieniają świat. Sama Martyna także należy do osób niezwykle zaangażowanych w akcje społeczne i charytatywne. Nie jest tajemnicą, że dla wielu Polek jest wzorem do naśladowania, która z każdym rokiem budzi coraz większy podziw.

W ostatnich latach w mediach bardzo dużo mówiło się o związku Wojciechowskiej z Przemysławem Kossakowskim. Podróżnicy mieli zakochać się w sobie bez pamięci, w październiku 2020 roku zostali małżeństwem i uchodzili za niezwykle zgranych. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, po niecałym roku pojawiła się informacja o rozstaniu, które Martyna miała mocno przeżyć. Przed telewizyjnymi gwiazdami rozwód, który zdaniem mediów może być niecodzienny. Czy to możliwe, że Przemek i jego obecna żona rozwiodą się za pośrednictwem sieci?

Redakcja poleca

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozwiodą się przez internet? Jest komentarz eksperta

Pierwsza rozprawa rozwodowa Wojciechowskiej i Kossakowskiego miała zostać zaplanowana na 26 lipca, jednak według informacji "Faktu" małżonkowie mają nie spotkać się przed sądem. Zapracowane gwiazdy mają skorzystać z możliwości rozwiedzenia się w trybie online.

- Dzięki przepisom covidowym, wciąż obowiązującym, sądy dopuściły możliwość rozpraw online, czyli zdalnych. Każdy z uczestników rozprawy dostaje odpowiedni link do platformy, w przypadku sądu okręgowego w Warszawie zazwyczaj jest to platforma Teams (...) W ten sposób możemy przebywać w dowolnym miejscu w Polsce i być na rozprawie (...) Dzięki rozprawom online terminy rozpraw są szybsze. (...) W przypadku pogodzonych ze sobą par rozwód pójdzie szybko. Mam wrażenie, że sędziowie wyznaczają szybsze terminy, takim właśnie parom. Gdy sąd tylko stwierdzi, że doszło do rozpadu pożycia małżeńskiego, rozprawa się kończy. Najkrótsza rozprawa, w której reprezentowałam stronę to 15 minut  - cytuje tabloid komentarz adwokat Agnieszki Dębowskiej-Szymańskiej.

Zdaniem pani adwokat Wojciechowska i Kossakowski, którzy nie posiadają wspólnych dzieci, powinni otrzymać rozwód bardzo szybko.

- Martyna i Przemek nie mają małoletnich dzieci i jeśli się dogadali, mogą rozwieść się na jednej rozprawie - oceniła.

Być może więc niedługo dowiemy się o zakończeniu małżeństwa telewizyjnych osobowości.