Zamknij

Martyna Kupczyk z "Nasz nowy dom" pokazała dom, który spłonął w pożarze. "Brakuje słów"

27.07.2020 12:03

Martyna Kupczyk, architekt programu "Nasz nowy dom" pokazała zdjęcia domu, który niedawno spłonął w pożarze. Kupczyk napisała, że nie może uwierzyć w tak ogromną tragedię, która dotknęła bohaterów programu Polsatu - panią Beatę i jej synów.

Martyna Kupczyk
fot. Instagram.com/ Martyna Kupczyk

Martyna Kupczyk z "Nasz nowy dom" pokazała zdjęcia domu, który spłonął w pożarze

Martyna Kupczyk, architekt programu "Nasz nowy dom" opublikowała zdjęcia domu rodziny, której niedawno dom spłonął w pożarze. Kupczyk pokazała też, jak wyglądało wnętrze domu, które zostało wyremontowane przez ekipę "Nasz nowy dom".

Martyna Kupczyk podzieliła się też z fanami wspomnieniami z tamtego okresu, gdy ekipa remontowała dom dla pani Beaty i jej synów.

"Dom który dawał bezpieczeństwo teraz wyglada TAK. Remontowaliśmy go trzy lata temu. Był listopad, było bardzo zimno. Mieliśmy jeden cel. Stworzyć bezpieczną przystań dla Pani Beaty i jej dwóch synów ,Kacpra (16) i Nikodema(12). Pamiętam jak na pytanie co lubią robić w wolnym czasie, odpowiedzieli,że spędzać czas z mamą.
Stracili wszystko z rąk jednego człowieka. Nie tylko dach nad głową, ale wiarę w drugiego człowieka.
Pisze o tym dopiero teraz, bo nadal nie mogę uwierzyć w zło, które się na tym świecie dzieje. Nadal nie mogę uwierzyć, że można komuś tak zrujnować życie. Nadal brakuje mi słów, aby to opisać..." - napisała Martyna Kupczyk na Instagramie.

Tragedią przejęta jest również prowadząca program - Katarzyna Dowbor. Dziennikarka podkreśla, że zrobi wszystko, aby pomóc pani Beacie i jej synom.

"Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie. Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni" - napisała Katarzyna Dowbor.

Nasz nowy dom: Spłonął dom w pożarze, wyremontowany przez ekipę programu

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu w podlaskiej miejscowości Antonin spłonął w pożarze dom, w którym mieszkała bohaterka programu "Nasz nowy dom". Podpalenia dokonał znajomy pani Beaty. Mężczyzna przyznał się do winy.

"Zatrzymany mężczyzna zostanie doprowadzony do sądu w piątek. Do tej pory usłyszał zarzut podpalenia domu w Antoninie. We wtorek przyznał się do winy. Na tę chwilę mogę tylko dodać, że poszkodowana go znała, ale na informowanie o motywach i okolicznościach podpalenia jest jeszcze za wcześnie" - mówił rzecznik prasowy KWP w Białymstoku, podinspektor Tomasz Krupa. 

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl