Zamknij

Marta Żmuda Trzebiatowska straciła pracę. TVP zdejmuje popularny serial

10.08.2021 10:26

Marta Żmuda Trzebiatowska straciła pracę. Popularny serial TVP znika z anteny. Mowa o "Blondynce"', która emitowana była niemal od dekady.

Marta Żmuda Trzebiatowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Marta Żmuda Trzebiatowska obecna jest w polskim show-biznesie już od ponad piętnastu lat. Ma na koncie pokaźną liczbę ról serialowych i filmowych, w tym w wielu znanych produkcjach - jak "Och, Karol 2", "Listach do M.", czy "Magdzie M.". Choć aktorka w ostatnich latach była nieco mniej aktywna zawodowo, co wiązało się z pojawieniem się na świecie dwójki jej dzieci - czteroletniego już synka i urodzonej w 2020 roku córki - to jednak na brak propozycji aktorskich nie może narzekać.

Całkiem niedawno Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się nową rolą w filmie "Indianin" oraz w serialu "Kuchnia". Okazuje się jednak, że w jej karierze nie wszystko zmienia się na lepsze. Właśnie okazało się, że serial TVP "Blondynka", w którym aktorka od 2019 roku grała sympatyczną panią weterynarz Sylwię Kubus, znika z anteny.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zrobiła sobie pierwszy tatuaż. Ma bardzo wielkie znaczenie

Marta Żmuda Trzebiatowska straciła rolę. Serial "Blondynka" znika z anteny

To smutne wieści dla fanów serialu "Blondynka", który emitowany był na antenie telewizyjnej Jedynki przez prawie dziesięć lat. Produkcja podjęła decyzję o rezygnacji z emisji. Oznacza to, że nie będzie już 10. sezonu serialu. Dotąd nie pojawił się żaden oficjalny komentarz ze strony producentów, a o tym, że "Blondynka" znika z anteny, poinformowała w sieci aktorka Katarzyna Andukowicz, która w serialu gra Elwirkę Auguścik. Napisała: "Dla tych, którzy pytali, serial decyzją stacji nie jest kontynuowany".

Marta Żmuda Trzebiatowska do tej pory nie skomentowała rozstania z rolą tytułowej "Blondynki", ale pewne jest, że ze względu na inne zawodowe zobowiązania na brak pracy narzekać nie będzie. Na Instagramie chwali się przymiarkami do polsatowskiego serialu "Kuchnia", który na antenie pojawi się już jesienią.