Obserwuj w Google News

Marta Wiśniewska pochwaliła się metamorfozą 17-letniej córki. Ciężko ją rozpoznać [FOTO]

1 min. czytania
27.04.2021 15:13
Zareaguj Reakcja

Marta Wiśniewska jest mamą dwójki pociech: 17-letniej córki Fabienne i 18-letniego syna Xaviera, które są owocem małżeństwa z Michałem Wiśniewskim. Marta chętnie pokazuje zdjęcia dzieci w mediach społecznościowych, a ostatnio pochwaliła się metamorfozą córki Fabienne. W wyrazistym makijażu ciężko rozpoznać 17-latkę.

Marta Wiśniewska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozstali się ze sobą przed laty, jednak wciąż mają ze sobą dobre relacje. Łączą ich również dzieci: 17-letnia Fabienne i 18-letni Xavier. Zarówno Marta, jak i Michał chętnie pokazują swoje pociechy w mediach społecznościowych. Eksżona gwiazdora Ich Troje tym razem opublikowała sesję zdjęciową 17-letniej córki. Na zdjęciach ciężko rozpoznać córkę Marty Wiśniewskiej. "Piękny człowiek, przepiękna dusza...Wyrazista ale wrażliwa i delikatna" - napisała Marta Wiśniewska.

Zobacz też:  Michał Wiśniewski bez litości ocenił Rafała Brzozowskiego i jego szanse na Eurowizji

Marta Wiśniewska pochwaliła się metamorfozą 17-letniej córki. Ciężko ją rozpoznać [FOTO]

Fabienne ma na sobie mocny makijaż, który dodaje jej nieco lat i sprawia, że wygląda bardzo kobieco. 17-latka zgarnęła mnóstwo komplementów pod zdjęciami udostępnionymi przez jej mamę. Miłe słowa zostawił również w komentarzu tato Fabienne - Michał Wiśniewski. "Przede wszystkim rozsądna i skromna" - napisał dumny tato.

Michał Wiśniewski doczekał się piątki dzieci. Gwiazdor Ich Troje ze związku z Martą Wiśniewską ma syna i córkę, z kolei z Anią Świątczak dwie córki. Z obecną żoną Polą muzyk wychowuje synka - Falco Amadeusa.