Zamknij

Marta Wierzbicka na Mazurach pozuje z gołym biustem

Redakcja
03.08.2018 14:56

Marta Wierzbicka należy do gwiazd bardzo aktywnych w sieci. Regularnie wrzuca tam swoje zdjęcia. Teraz jednak podzieliła się gorącymi fotkami wprost z urlopu – z biustem w roli głównej.

Marta Wierzbicka
fot. Instagram

Aktorka znana m.in. z roli w serialu „Na Wspólnej”, Marta Wierzbicka, pochwaliła się na Instagramie fotką z urlopu, który spędza nad wodą – w Krainie Tysiąca Jezior, czyli na Mazurach. Jak widać, nie poszła w ślady innych celebrytów i urlop, zamiast za granicą, zdecydowała się spędzić w Polsce, w której zresztą od dłuższego już czasu temperatury naprawdę pozwalają poczuć lato.

Wrzucając do sieci zdjęcie, na którym pozuje tylko w dole od bikini, mogła być pewna, że nie zostanie ono niezauważone. Pojawiły się pod nim setki komentarzy. „Na Mazurach cud natury”, „Chyba cud natury i jakieś Mazury w tle” – piszą internauci.

Komentujący zachwycają się nie tylko figurą aktorki, ale komplementują też styl wykonania zdjęcia. Przeważają jednak wynurzenia na temat biustu Wierzbickiej, co gwiazda zauważyła i nie omieszkała skomentować:

„Gratuluję wszystkim spostrzegawczości... Tak jestem kobietą, tak mam biust!” – napisała. Ktoś jednak oponuje, że aktorka celowo wrzuciła takie zdjęcie, bo wiedziała, że wywoła ono takie, a nie inne reakcje.

A pomyśleć, że jeszcze jakiś czas temu żaliła się Kubie Wojewódzkiemu, że nie lubi swoich piersi, bo są za duże. Przyznała nawet, że myśli o ich zmniejszeniu. Dodała, że nazywa je „wielkimi k**wami”.

RadioZET.pl/SA