Zamknij

Marta Warchoł na romantycznym zdjęciu z ukochaną. Ważny przekaz dziennikarki

16.02.2022 09:17

Marta Warchoł opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym całuje się ze swoją partnerką - Iwoną Widomską. Fotografii towarzyszy ważny przekaz, którym podzieliła się dziennikarka TVN.

Marta Warchoł
fot. Instagram.com/ Marta Warchoł

Marta Warchoł kilka miesięcy temu zrobiła coming out. Dziennikarka TVN pokazała wtedy wspólną fotografię ze swoją ukochaną - Iwoną Widomską. Partnerka Warchoł również związana jest ze stacją TVN - jest producentką "Faktów". Od tamtego czasu Marta chętnie dzieli się wspólnymi fotografiami z ukochaną, oswajając internautów z tematyką LGBT.

Zobacz też: Dziennikarka TVN24 zrobiła coming out. Opublikowała romantyczne zdjęcie z ukochaną [FOTO]

Marta Warchoł na romantycznym zdjęciu z ukochaną. Ważny przekaz dziennikarki

Również w Walentynki pojawiło się wspólne zdjęcie zakochanych kobiet. Warchoł opublikowała fotografię, na której całuje swoją partnerkę. W opisie do zdjęcia nie zabrakło ważnego przekazu.

"Dziękuje, że ze mną wtrzymujesz! Kocham Cię i mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspaniałych chwil. A Wam, Drodzy zakochani życzymy udanych Walentynek! Dużo miłości, a co za tym idzie: cierpliwości, oddania, wyrozumiałości, determinacji i przywiązania, a przede wszystkim ODWAGI i czego sobie życzycie, bo każdy z nas miłość i związek buduje po swojemu, bo każdy może kochać jak chce i kogo chce, najważniejsze, żeby robił to całym sercem. Miłość nie wyklucza, nie wybiera, po prostu pojawia się.Nie ważne co mówią inni, nie ważne czy znajdą się celebryci chętni do krytyki. Walczcie o swoją miłość, nie pozwólcie, żeby homofobia kiedykolwiek stanęła Wam na drodze do prawdziwej miłości! Nie zwlekajcie, wyznajcie miłość temu kogo kochacie, nie ma się czego bać" - czytamy we wpisie Marty Warchoł.

Internauci błyskawicznie zareagowali zarówno na zdjęcie, jak i opis dziennikarki. "Wszystkiego co najlepsze dla was", "wiele osób powinno się od was uczyć. To jest prawdziwe uczucie i miłość do siebie. Brawo dziewczyny", "dziewczyny, szacun. Patrzy się na was z szacunkiem i  co ważne z odwagą" - pisali fani.