Zamknij

Marina Szczęsna zdradziła, ile waży. Wynik niepokoi. Gwiazda cierpi na niedowagę?

Judyta Wanicka
09.03.2020 22:16

Marina Szczęsna powiedziała, ile waży. Żona Wojciecha Szczęsnego ma 1,68 m wzrostu, lecz jej waga jest zaskakująco niska. Gwiazda dba o szczupłą sylwetkę, ale czy czasem nie przesadza z odchudzaniem? 

Marina Szczęsna
fot. Instagram:@marina_official

Marina Szczęsna należy do najpiękniejszych polskich WAGs. Żona Wojciecha Szczęsnego może pochwalić się nie tylko zjawiskową urodą, ale także zgrabną figurą, która nawet po ciąży prezentuje się rewelacyjnie. Gwiazda nie ukrywa, że za jej wygląd w dużej mierze odpowiadają dobre geny. Stara się jednak zważać na to, co i ile je, aby nie przekroczyć ustalonego limitu kilogramów.

Marina Szczęsna - jaki ma wzrost i ile waży?

Marina Szczęsna zorganizowała na Instastory zabawę w pytania i odpowiedzi. Fanów ciekawiły rozmaite tematy dotyczące jej życia prywatnego oraz sekretów idealnego wyglądu. Padło między innymi pytanie o wzrost i wagę. Szczęsna odpowiedziała bez wahania. 

Mam 168 cm i zazwyczaj ważę 50 kg, ale po świętach mam +3 kg. Wszyscy mówią, że tak lepiej, ja wolę jednak 50 - napisała. 

marina
fot. Instastory:@marina_official

Marina wygląda szczupło nawet jak od czasu do czasu zdarzy jej się pofolgować przy stole. Nie oznacza to jednak, że ma idealną masę ciała. Przy tak wysokim wzroście 50 kg to dość mało, a biorąc pod uwagę wskaźnik BMI, żona Szczęsnego ma niedowagę. Do prawidłowego wyniku brakuje jej 2 kg, czyli akurat tyle, co przytyła w święta. 

Niedowaga. Jakie są skutki długotrwałego niedoboru masy ciała?

 

RadioZET.pl/jw