Zamknij

Marianna Schreiber znowu kompletnie nago. "Nie ma znaczenia, czy napiszę coś mądrego"

04.10.2021 13:36

Marianna Schreiber pokazała kolejne rozbierane zdjęcie i dodała gorzki wpis. Żona polityka Prawa i Sprawiedliwości stwierdza, że nie ma znaczenia, czy napisze coś mądrego - i tak będzie postrzegana jako dziewczyna, która "w głowie ma pusto".

Marianna Schreiber
fot. Pawel Wodzynski/East News

Marianna Schreiber po swoim krótkim, acz głośnym udziale w "Top model" szturmuje salony. Żona polityka Prawa i Sprawiedliwości przyciągnęła uwagę nie tylko odważnym prezentowaniem swoich poglądów, ktore - krótko mówiąc - mało zgadzają się z linią partii męża aspirującej modelki, ale również zdjęciami, na których często pokazuje się w negliżu. Niedawno pokazała, jak jej brzuch zmieniał się pod wpływem leków, teraz zaprezentowała zdjęcie, na którym jest kompletnie naga.

Zobacz także: Wpadka w Polsacie. Joanna Racewicz nie mogła powstrzymać się od śmiechu 

Marianna Schreiber znów pozuje nago. Dodała gorzki wpis

Na niedawnym zdjęciu widać Mariannę Schreiber siedzącą na łóżku. Jest całkiem naga, ale piersi są zasłonięte gwiazdkami. Jak się okazuje, żona polityka PiS dodała takie zdjęcie, by sprowokować dyskusję nad tym, jak jest postrzegana w sieci. Zauważa, że niezależnie od tego, co napisze, nie zostanie uznana za osobę, która ma "coś" do powiedzenia. Przekonuje, że nie można postrzegać ludzi przez pryzmat ich zdjęć i oceniać ich po pozorach. Podkreśla, że nie ma zamiaru rezygnować z publikacji rozbieranych fotek, bo chce pokazać, że każdy ma prawo być sobą niezależnie od tego, jak wygląda i kim jest.

"Nie ma znaczenia czy napiszę pod takim zdjęciem coś bardzo mądrego, bo Ty i tak będziesz widział dziewczynę, która świeci golizną a w głowie ma pusto - taki już ten świat. Nauczmy się dostrzegać w ludziach coś więcej niż to, co widzimy na zdjęciu. Takie zdjęcia na moim profilu będą. Już wiele osób przekonałam do siebie i one nie oceniają mnie po „pozorach”, po polityce, po zdjęciach, po artykułach w tabloidach" - zaznaczyła.

"Dyskusja o ciele jest niczym temat tabu a przecież to właśnie często przez nie, nie chodzimy uśmiechnięci, bo wciąż uważamy, że nie jesteśmy dość „piękni”. Piękne jest właśnie to, że nie jesteśmy wszyscy tacy sami, nie wyglądamy tam samo. Różnimy się i to jest cudowne. Dlatego nie rozkazuj nikomu być takim, jak Ty chcesz, bo zabijasz w nim jego indywidualność" - spointowała.

EN_01493696_0014
fot.
EN_01495992_0020
fot.