Obserwuj w Google News

Marianna Schreiber wydaje książkę! Zadedykowała ją mężowi. "Tym, którzy boją się wyrażać uczucia"

2 min. czytania
05.01.2022 22:49

Marianna Schreiber, choć w niedawnej edycji "Top Model" zagościła wręcz na małą chwilę, tak bardzo zapadła w pamięć widzom, że obecnie cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony fanów. Dla jej rozpoznawalności nie bez znaczenia jest fakt, że jest ona żoną polityka Prawa i Sprawiedliwości. Właśnie poinformowała o tym, że już niebawem ukaże się jej książka.

Marianna Schreiber
fot. Instagram/Marianna Scgreiber/screen

Marianna Schreiber kuje żelazo, póki gorące. Aktywistka, modelka, blogerka i doktorantka pedagogiki - jak sama reklamuje się na Instagramie - nie zawojowała "Top Model", ale mimo to wyraźnie pokazuje, że nie zamierza wpaść w schowbiznesowy niebyt. W mediach regularnie pojawiają się jakieś doniesienia związane z jej osobą, a ona sama bez skrępowania dostarcza tematów do tego, by wciąż było o niej głośno. Wystarczy wspomnieć jej posty w sieci, gdzie pokazuje zdjęcia, na których pojawia się często razem z mężem. Każde z nich jest pożywką dla internautów, którzy są przekonani, że małżeństwo Schreiberów jest wielkim nieporozumieniem, a polityk PiS nie może się pogodzić z medialną aktywnością jego żony oraz deklarowanymi przez nią poglądami.

Zobacz także: Teren po "Sylwestrze Marzeń" TVP zdewastowany. Pokazano, co pozostawił ciężki sprzęt [WIDEO]

Marianna Schreiber wydaje książkę. Dedykuję ją mężowi

Nie ulega wątpliwości, że życie osobiste Marianny Schreiber wzbudza duże zainteresowanie zarówno u jej fanów, jak i osób, które raczej z nią nie sympatyzują. "Smaczki" z relacji prywatnych mogą być także ciekawostką dla tych, którzy interesują się osobą jej męża. I zdaje się, że uczestniczka "Top Model" znalazła świetny sposób na to, by się tym wszystkim podzielić. Modelka pochwaliła się w sieci, że już niebawem ukaże się książka, w której czytelnicy znajdą pięćdziesiąt wierszy jej autorstwa. Biorąc pod uwagę to, jak chętnie modelka prezentuje rodzinne zdjęcia, można zakładać, że podobnie w książce z jej poezją znajdzie się wiele ciekawych historii.

Redakcja poleca

Sądząc po krótkim opisie, jakim Marianna Schreiber podzieliła się na Instagramie, będzie to bardzo intymne dzieło. Co ciekawe, poetka dedykuje je wszystkim, którzy w siebie nie wierzą, a także... swojemu mężowi.

Tę książkę dedykuję każdej osobie, która w siebie nie wierzy. Każdej osobie, która owładnięta jest strachem i ograniczeniami, którym boi się przeciwstawić. Każdej osobie, która boi się otwarcie wyrażać myśli i uczucia. Każdej osobie, która pragnie żyć po swojemu, ale szept „co ludzie powiedzą” ją od tego odwodzi. Tę książkę dedykuję swojemu mężowi - … (co po myślniku - zobaczycie w książce) - pisze Marianna.

To książka, w której wierszem opisuję myśli, uczucia, wspomnienia, aktualne przeżycia. Znajdziecie w niej także kilka wierszy, które napisałam na początku 2016 roku - chwilę po porodzie). Wiersze pisałam od 16 roku życia - tłumaczy autorka.

Marianna Schreiber ujawniła, że dzieło ukaże się jeszcze przed 14 lutego i pokazała okładkę, na której widzimy ją w koronie.

Czekacie?

Polskie gwiazdy w bikini. Doda
10 Zobacz galerię
fot. Instagram/@dodaqueen