Zamknij

Marianna Schreiber wydaje książkę! Zadedykowała ją mężowi. "Tym, którzy boją się wyrażać uczucia"

05.01.2022 22:49

Marianna Schreiber, choć w niedawnej edycji "Top Model" zagościła wręcz na małą chwilę, tak bardzo zapadła w pamięć widzom, że obecnie cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony fanów. Dla jej rozpoznawalności nie bez znaczenia jest fakt, że jest ona żoną polityka Prawa i Sprawiedliwości. Właśnie poinformowała o tym, że już niebawem ukaże się jej książka.

Marianna Schreiber
fot. Instagram/Marianna Scgreiber/screen

Marianna Schreiber kuje żelazo, póki gorące. Aktywistka, modelka, blogerka i doktorantka pedagogiki - jak sama reklamuje się na Instagramie - nie zawojowała "Top Model", ale mimo to wyraźnie pokazuje, że nie zamierza wpaść w schowbiznesowy niebyt. W mediach regularnie pojawiają się jakieś doniesienia związane z jej osobą, a ona sama bez skrępowania dostarcza tematów do tego, by wciąż było o niej głośno. Wystarczy wspomnieć jej posty w sieci, gdzie pokazuje zdjęcia, na których pojawia się często razem z mężem. Każde z nich jest pożywką dla internautów, którzy są przekonani, że małżeństwo Schreiberów jest wielkim nieporozumieniem, a polityk PiS nie może się pogodzić z medialną aktywnością jego żony oraz deklarowanymi przez nią poglądami.

Zobacz także: Teren po "Sylwestrze Marzeń" TVP zdewastowany. Pokazano, co pozostawił ciężki sprzęt [WIDEO]

Marianna Schreiber wydaje książkę. Dedykuję ją mężowi

Nie ulega wątpliwości, że życie osobiste Marianny Schreiber wzbudza duże zainteresowanie zarówno u jej fanów, jak i osób, które raczej z nią nie sympatyzują. "Smaczki" z relacji prywatnych mogą być także ciekawostką dla tych, którzy interesują się osobą jej męża. I zdaje się, że uczestniczka "Top Model" znalazła świetny sposób na to, by się tym wszystkim podzielić. Modelka pochwaliła się w sieci, że już niebawem ukaże się książka, w której czytelnicy znajdą pięćdziesiąt wierszy jej autorstwa. Biorąc pod uwagę to, jak chętnie modelka prezentuje rodzinne zdjęcia, można zakładać, że podobnie w książce z jej poezją znajdzie się wiele ciekawych historii.

Sądząc po krótkim opisie, jakim Marianna Schreiber podzieliła się na Instagramie, będzie to bardzo intymne dzieło. Co ciekawe, poetka dedykuje je wszystkim, którzy w siebie nie wierzą, a także... swojemu mężowi.

Tę książkę dedykuję każdej osobie, która w siebie nie wierzy. Każdej osobie, która owładnięta jest strachem i ograniczeniami, którym boi się przeciwstawić. Każdej osobie, która boi się otwarcie wyrażać myśli i uczucia. Każdej osobie, która pragnie żyć po swojemu, ale szept „co ludzie powiedzą” ją od tego odwodzi. Tę książkę dedykuję swojemu mężowi - … (co po myślniku - zobaczycie w książce) - pisze Marianna.

To książka, w której wierszem opisuję myśli, uczucia, wspomnienia, aktualne przeżycia. Znajdziecie w niej także kilka wierszy, które napisałam na początku 2016 roku - chwilę po porodzie). Wiersze pisałam od 16 roku życia - tłumaczy autorka.

Marianna Schreiber ujawniła, że dzieło ukaże się jeszcze przed 14 lutego i pokazała okładkę, na której widzimy ją w koronie.

Czekacie?

Polskie gwiazdy w bikini. Doda
10 Zobacz galerię
fot. Instagram/@dodaqueen