Zamknij

Schreiber w gorącej sesji. Odsłoniła brzuch i to, co poniżej... "Tak ciało reagowało na lek" [FOTO]

28.09.2021 19:56

Marianna Schreiber opublikowała kolejne półnagie zdjęcie. Tym razem żona ministra PiS chciała zwrócić uwagę na swoje wyrzeźbione ciało. W tym celu nie tylko wyeksponowała brzuch, ale także zsunęła do połowy bieliznę. "6 kg więcej niż teraz" - zaznaczyła.  

Marianna Schreiber
fot. Instagram:@marysiaschreiber

Marianna Schreiber jest żoną ministra w rządzie PiS, Łukasza Schreibera. Media usłyszały o niej za sprawą programu "Top Model 10". 28-latka zjawiła się na castingu i zaskoczyła wyznaniem, że mąż nic nie wie o jej obecności w show. Jak tłumaczyła, polityk "ma inne zapatrywania na kwestie rodzinne", co oznaczało, że raczej nie popierałby jej decyzji o wzięciu udziały w programie. Na szczęście Mariannie udało się udobruchać męża przed emisją "Top Model". Łukasz Schreiber powiedział w Radiu ZET, jak ocenia medialną aktywność żony

Trzeba przyznać, że małżonka ministra działa z coraz większym rozmachem. Niedawno internauci mogli oglądać nagie zdjęcia Marianny Schreiber, na których pozowała bez skrawka ubrania. Niedoszła modelka pojawiła się także na festiwalu filmowym LGBT w towarzystwie transpłciowej uczestniczki "Top Model". Od tygodnia postępowa Schreiber prowadzi własny kanał na YouTube i omawia lub sprostowuje pewne informacje na swój temat. Nie boi się przy tym wyrażać swoich poglądów na tematy aborcji, Strajku Kobiet oraz łamać stereotypowy wizerunek żony polityka. Jej ulubionym wabikiem na internautów stały się odważne sesje zdjęciowe. 

Marianna Schreiber półnago w sesji. Odsłoniła umięśniony brzuch

Przyszła doktorantka pedagogiki broni się jak może przed oskarżeniami o epatowanie ciałem i czynienie z niego głównego narzędzia do zaistnienia w sieci. Żona ministra podkreśla, że walczy o prawo do swobodnej samorealizacji. Chce, by tak jak ona kobiety robiły to, na co mają ochotę i nie były negatywnie oceniane czy pouczane przez wszelkiej maści strażników moralności. Jeśli chcą publikować nagie zdjęcia - proszę bardzo! Marianna Schreiber właśnie ponownie do tego zachęciła. 

Na Instagramie pojawiła się śmiała sesja, w której żona Łukasza Schreibera prezentuje imponujące efekty pracy nad ciałem. 

Fotografia z lipca, tak ciało reagowało na leki, plus gorąc, ekstremalnie cienka skóra - tak po lekach w upalne lato wyglądały po całym dniu moje ręce. 6 kg więcej niż teraz… wtedy jeszcze dużo, dużo więcej ćwiczyłam - podkreśliła w opisie. 

Choć w komentarzach pojawiły się opinie, że Marianna trochę przesadza, udostępniając takie fotografie, zdecydowana większość obserwatorów była pod wrażeniem zarówno kształtów sylwetki, jak i odwagi byłej gwiazdy "Top Model". 

Top Model: była afera z alpakami, teraz to. Fani się burzą: "Nie jesteśmy już w 2010 roku" [WIDEO]

ertrt
fot. Instastories:@marysiaschreiber
loader