Zamknij

Marian Lichtman ujawnił sensacyjną wiadomość od Kosmali. "Krzysiek w grobie się przewraca!"

08.06.2021 17:27

Marian Lichtman ujawnił treść wiadomości, którą dostał w nocy od Andrzeja Kosmali. Menadżer miał zasugerować w niej, że Krzysztof Krawczyk nie był biologicznym ojcem Krzysztofa juniora. 

Marian Lichtman
fot. Andrzej Zbraniecki/East News

Śmierć Krzysztofa Krawczyka niespodziewanie nasiliła konflikt Mariana Lichtmana z Andrzejem Kosmalą. Do pierwszego zgrzytu doszło po pogrzebie, gdy Kosmala publicznie zarzucił byłemu Trubadurowi lansowanie się na śmierci kolegi i roznoszenie plotek o rodzinie Krawczyków. Lichtman tłumaczył, że próbuje bronić dobrego imienia biologicznego syna Krawczyka, Krzysztofa juniora, który według niego miał być celowo trzymany z dala od wdowy w dniu pogrzebu. Już wtedy sygnalizował, że sytuacja 47-latka jest nie najlepsza, co potem potwierdził sam junior i jego opiekun Krzysztof Cwynar w reportażu "Uwagi".

Skłócone strony nie odpuszczają. Konflikt zaognił się po koncercie pamięci Krzysztofa Krawczyka zorganizowanym przez Telewizję Polską, na którym zabrakło Krzysztofa juniora. Lichtman również nie pojawił się Opolu, bo jak tłumaczył, zaproszono go tylko w roli widza. Jego zdaniem miała być to celowa zagrywka Andrzeja Kosmali, od dawna wrogo nastawionego do Trubadurów. Od tygodni Lichtman i Kosmala ostro wyrzucają sobie w kolejnych wpisach i prywatnych wiadomościach, często przy tym posuwając się do mocnych zarzutów. Nie brakuje też kuriozalnych wątków, o czym najlepiej świadczy nowy post Mariana Lichtmana. 

Lichtman ujawnił wiadomość od Kosmali. Krawczyk nie był ojcem juniora? 

Były perkusista Trubadurów ujawnił treść wiadomości, którą miał otrzymać od Andrzeja Kosmali późną nocą. Jak czytamy, menedżer miał w niej sugerować, że Krzysztof Krawczyk nie jest biologicznym ojcem Krzysztofa juniora. 

Kochani Fejsbukowicze, wiem, że jesteście już zmęczeni wojną, którą wywołał Kosmala, ale nie mogę się powstrzymać przed pokazaniem Wam tego, co ten agent i towarzysz wysłał mi o 1.30 w nocy. To znane metody sprzed lat, kiedy Polska była w niewoli komunistycznej. Czytajcie: "A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia. To będzie sensacja. Naprawdę tego pragniesz?". Krzysiek w grobie się przewraca!!! - napisał Lichtman.

Wpis podzielił internautów i wywołał lawinę komentarzy, niestety w przeważającej części napastliwych, zarówno pod adresem Andrzeja Kosmali, jak i samego Mariana Lichtmana. Co poniektórzy apelowali, by zwaśnieni panowie przestali posuwać się do niskich chwytów i zażegnali konflikt dla dobra juniora, na którego dobru podobno tak bardzo im zależy.

Spodziewaliście się takich "rewelacji"? 

Krzysztof Krawczyk miał wnuka. Syn gwiazdora ujawnił smutną historię o swoim dziecku

loader