Obserwuj w Google News

Margaret TOPLESS. Pokazała odważne jak nigdy zdjęcie bez stanika [FOTO]

2 min. czytania
07.07.2022 15:45

Margaret wrzuciła nagie zdjęcie, na którym opala się bez stanika. Rozebrana do pasa piosenkarka nie pozostawiła wiele wyobraźni. Tak relaksowała się topless na łodzi. 

Margaret
fot. Instagram:@margaret_official

Margaret po wycofaniu się z show-biznesu po "The Voice of Poland" radykalnie zmieniła wizerunek. Piosenkarka znana z takich hitów jak "Thank you very much", "Hearbeat" i "In my Cabana" zwróciła się ku naturze. Zrezygnowała wówczas z makijażu i wyprowadziła się ze stolicy do domku w lesie. Odważnie przyznawała się także do zażywania substancji psychoaktywnych.

Warto przypomnieć, że wokalistka była już wówczas po ślubie z Kacezetem. Ceremonia odbyła się w peruwiańskiej dżungli i miała charakter magicznego rytuału odprawianego przez lokalnych szamanów. Po duchowej przemianie Margaret zmieniła styl muzyczny i obecnie tworzy głównie utwory hiphopowe. Założyła także własną wytwórnię Gaja Hornby Records, w ramach której nagrywa kolejne single oraz promuje utalentowanych wykonawców.

Redakcja poleca

Margaret topless na zdjęciach z wakacji 

Spore zmiany dało się zauważyć także w mediach społecznościowych artystki. Po okresie narkotycznych zdjęć, którymi raczej niepokoiła niż wzbudzała entuzjazm, wokalistka wróciła do barwniejszej odsłony i obecnie dzieli się weselszymi, choć nadal prowokacyjnymi ujęciami. 

Ostatnio fani 31-latki mieli okazję oglądać odważne kadry znad wody. W zamieszczonej relacji na Instastories Margaret opalała się topless na pokładzie motorówki. Zdjęcia nie pozostawiały wiele wyobraźnie. Gwiazda miała na sobie jedynie dół od bikini i kowbojski kapelusz, a w ramach cenzury przykryła piersi małymi płytami CD.

Mucha odsłoniła biust, fanka grzmi: "Obwisły, tłusty. Epatowanie tym jest niesmaczne". Padła genialna riposta

margaret1
fot. Instastories:@margaret_official
margaret2
fot. Instastories:@margaret_official
margaret3
fot. Instastories:@margaret_official
Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook