Obserwuj w Google News

Marcin Prokop cały w gipsie. Pokazał zdjęcie ze szpitalnego łóżka. "Uważajcie na siebie, kochani" [FOTO]

2 min. czytania
28.06.2022 15:46

Marcin Prokop wystraszył fanów najnowszym zdjęciem opublikowanym w mediach społecznościowych. Widzimy na nim gwiazdora "Dzień Dobry TVN" całego w gipsie na szpitalnym łóżku. Dziennikarz zdradził, co się stało.

Marcin Prokop
fot. screen: Instagram / _marcinprokop_

Marcin Prokop to dziennikarz i prezenter, którego nie trzeba przedstawiać nawet widzom, którzy na co dzień nie gustują w programach stacji TVN. Karierę telewizyjną rozpoczynał w MTV Polska, popularność przyniosła mu współpraca z Polsatem, gdzie prowadził muzyczne show "Idol". W latach 2004-2007 pracował dla Telewizji Polskiej, to właśnie w publicznej stacji stworzył doskonały duet z Dorotą Wellman. Para dziennikarzy uznawana jest za najlepszy telewizyjny tandem, obecnie są jednymi z największych gwiazd " Dzień Dobry TVN", a Prokop zyskał ogromną sympatię widzów także jako jeden z gospodarzy "Mam talent!". Na swoim koncie ma także takie programy jak "Automaniak", "Lego Masters" czy "Miłe wieści".

Marcin powszechnie znany jest z poczucia humoru i odrobiny telewizyjnego szaleństwa, która zaskarbiła mu sympatię widzów. Nawet znająca go od lat Wellman przyznała w wywiadzie, że czasami musi temperować przyjaciela z planu, ponieważ miewa niecodzienne pomysły. Poczucie humoru i spontaniczność dziennikarz wiele razy pokazał na planie "Dzień Dobry TVN". Cieszy się także zainteresowaniem fanów, którzy śledzą jego życie w mediach społecznościowych. Najnowszy post gwiazdora TVN wywołał niemałe poruszenie. Fani nie kryli zaniepokojenia, gdy zobaczyli Prokopa na szpitalnym łóżku całego w gipsie.

ZOBACZ TAKŻE:  Najbardziej zaskakujące paski TVP [GALERIA]

Redakcja poleca

Marcin Prokop cały w gipsie. Gwiazdor "Dzień Dobry TVN" wystraszył fanów

Na szczęście "szpitalne" zdjęcie Marcina to tylko scena z planu filmu, w którym występuje. Dziennikarz zdradził jednak, że nawet kilka godzin w gipsie wystarczyło, by zrozumiał, z czym muszą zmagać się osoby po wypadkach.

- Na szczęście to tylko "ubranko" do roli w filmie, chociaż poleżenie w tym garniturku zaledwie przez kilka godzin uzmysłowiło mi, z czym muszą mierzyć się ci, którzy naprawdę walczą z podobnymi wyzwaniami. Wszystkim im wysyłam serdeczne pozdrowienia i wyrazy najgłębszej empatii, której czasami brakuje ludziom zdrowym. no i, poza wszystkim, uważajcie na siebie, kochani - napisał.

Fani nie ukrywali, że byli mocno zmartwieni, kiedy zobaczyli opublikowane na Instagramie zdjęcie.

- Trochę nam ciśnienie podskoczyło, zanim zobaczyliśmy opis.

- Pierwsze wrażenie: o ku**a.

- Panie Marcinie, niech się pan zlituje i nas tak nie stresuje - czytamy w komentarzach.

Dobrze, że Prokop jest cały i zdrowy, a fotografia to tylko kolejny żart.