Zamknij

Marcin Miller pokazał synów. Gwiazdor Boys zapozował z dziećmi [FOTO]

07.09.2021 18:57

Marcin Miller co jakiś prezentuje w sieci migawki z prywatnego życia. Tym razem gwiazdor "Boys" zaprezentował w mediach społecznościowych wspólne zdjęciami z synami. Podobni do słynnego taty?

Marcin Meller
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Marcin Miller z żoną Anną doczekał się dwóch synów: Alana i Adriana. Gwiazdor disco-polo jest również dziadkiem wnuczka Michała. Muzyk słynnego zespołu "Boys" co jakiś czas publikuje w mediach społecznościowych migawki z prywatnego i zawodowego życia.

Tym razem na jego fan-page'u pojawiły się wspólne zdjęcia z synami. W komentarzach gwiazdor disco-polo zebrał mnóstwo ciepłych komentarzy od fanów. "Podobni do taty", "bardzo podobni do siebie, jak trzy klony", "masz fajnych synów", "ale podobni", Żaden z Panów się siebie nie wyprze. Wyglądacie jak trzej bracia, a nie jak tata z synami" - pisali zachwyceni internauci.

Zobacz też: Marcin Miller zbankrutował? Niedawno gwiazdor Boys zainwestował w nowy biznes

 Marcin Miller pokazał synów. Gwiazdor Boys zapozował z dziećmi [FOTO]

Takie rodzinne fotografie to jednak rzadkość w mediach społecznościowych Marcina Millera. Kilka miesięcy temu lider Boys zdecydował się pokazać zdjęcie ze swoją mamą. Muzyk nie ukrywa, że rodzicielka jest najważniejszą kobietą w jego życiu.

Gwiazdor jakiś czas temu żalił się w mediach, że podobnie jak większość artystów, pandemia koronawirusa dotknęła również i jego." W 2019 roku tych koncertów było 200, teraz mamy ich 20, ale jestem bardziej wesoły, ponieważ mam więcej czasu na spotkanie się z rodziną, z przyjaciółmi. I właśnie cały czas się odkażamy i wyganiamy tę pandemię z siebie. Zatem naprawdę jest fajnie. Nawet nie wiedziałem, że mam tyle pilotów w domu i tak piękny ogród, po prostu nie miałem czasu na to, a teraz jest na wszystko czas. Odwiedzanie wnuka, odwiedzanie dzieci, wyjazd z żoną gdzieś, gdzie mamy swój azyl, zatem jest pięknie" - mówił Miller w ubiegłym roku.

loader