Obserwuj w Google News

Marcin Miller opublikował nagranie z karetki. Co się stało? [WIDEO]

2 min. czytania
14.07.2022 15:14
Zareaguj Reakcja

Marcin Miller, lider grupy Boys wybrał się do Kołobrzegu, aby odwiedzić tam swoją fankę. Niestety, wizyta nad morzem okazała się dla niego pechowa, gdyż gwiazdor disco doznał kontuzji nogi.

Marcin Miller
fot. Instagram.com/ Marcin Miller

Marcin Miller wybrał się nad morze, a dokładniej do Kołobrzegu, gdzie odwiedził jedną ze swoich fanek. Niestety, okazało się, że na miejscu lider grupy Boys skręcił nogę, o czym poinformował swoich fanów na Instagramie. Gwiazdor disco polo nagrał też krótkie wideo z karetki oraz opublikował zdjęcie z ratownikami medycznymi.

Zobacz też:  Marcin Miller zbankrutował? Niedawno gwiazdor Boys zainwestował w nowy biznes

Marcin Miller opublikował nagranie z karetki. Co się stało? [WIDEO]

Mimo problemów zdrowotnych Marcina Millera nie opuszcza dobry humor. Muzyk może też liczyć na pełne wsparcie fanów, którzy w komentarzach zostawiają mnóstwo ciepłych słów. 

"Zdrowiej", "szybkiego powrotu do zdrowia", "nie zazdroszczę, wiem, co to znaczy" - pisali wielbiciele gwiazdora.

Od 1990 roku Marcin Miller jest liderem i wokalistą zespołu Boys, z którym wydał łącznie 21 albumów studyjnych i dwie płyty świąteczne. Wylansowali hity, które wciąż śpiewa cała Polska, m.in. "Jesteś szalona", "Wolność" oraz "Łobuz". Miller od 2012 roku jest prowadzącym oraz jurorem programu "Disco Star" emitowanego na antenie Polo TV. W 2014 roku wziął udział w programie Polsatu "Taniec z gwiazdami". 

W 2016 roku wydał drugą, solową płytę "Wciąż zakochany". Był też gościem kulinarnego show "Top Chef". W 2019 roku Miller wydał książkę-autobiografię "Jestem szalony".

"Dziennikarze, którzy zgłosili się do mnie z pomysłem napisania tej książki, trafili na dobry moment. Miałem akurat czas i stwierdziłem, że się z nimi spotkam. Uznałem, że może z tego wyjść coś fajnego. Co jakiś czas dostawałem fragmenty tekstu i naprawdę przyjemnie się to czytało. Pracując nad tą książką, przypomniałem sobie o wielu zdarzeniach z przeszłości, o których już nie pamiętałem. Wróciło wiele fajnych wspomnień" - opowiadał gwiazdor w rozmowie z Plejadą.pl.

Pasek TVP
10 Zobacz galerię
fot. TVP/Wiadomości/screen