Zamknij

Marcin Miller kończy z disco polo? Zmienił branżę w związku z pandemią

15.01.2021 16:19

Marcin Miller musiał zmienić branżę, aby móc zarabiać. W związku z odwołanymi koncertami i spektaklami wielu artystów musiało znaleźć inną pracę, aby utrzymać siebie i bliskich. Jaki zawód wybrał gwiazdor disco polo?

Marcin Miller
fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Marcin Miller to polski piosenkarz, znany przede wszystkim jako lider i wokalista zespołu disco polo "Boys". Polacy uwielbiają jego hity, takie jak "Najpiękniejsza dziewczyno" czy kultowe "Szalona", które są punktem obowiązkowym na weselach i imprezach. Niestety, w związku z pandemią sytuacja artystów jest bardzo trudna. Większość z nich utraciła źródła zarobku - odwołane zostały koncerty i występy. Część osób postanowiła w tym ciężkim okresie zmienić branżę. Także wokalista zespołu "Boys" podjął się ostatnio innej pracy.

- Kupiłem koparkę, zatem budowlanka już idzie… Rozpoczynam wynajem sprzętu remontowo-budowlanego itp. Wiedziałem, że z muzyki kiedyś może być ciężko wyżyć, więc zaczęliśmy z żoną inwestować w inne sprawy. Teraz wielu artystom, a także i mnie, ucięło się. Na szczęście zawsze byłem zapobiegawczy, więc nie narzekam - powiedział Marcin Miller w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także: Bayer Full przez 25 lat bezprawnie wykonywał utwór? Sąd wydał wyrok

Marcin Miller zmienił branżę. Dorabia na budowie

Marcin Miller ma głowę do interesów. Mężczyzna przyznał w wywiadzie z tabloidem, że już wcześniej zaczął oszczędzać i inwestować, aby w przypadku trudnej sytuacji nie zostać z niczym. Kryzys związany z pandemią COVID-19 zaskoczył go, jednak muzyk dobrze się przygotował.

- Jest z czego żyć. Zapracowałem sobie na to, że teraz takie stowarzyszenie jak ZAiKS, którego jestem członkiem, co jakiś czas wypłaca mi całkiem w porządku tantiemy - dodał.

Chcielibyście, żeby gwiazdor disco polo wrócił do koncertowania?

loader