Zamknij

Marcin Hakiel odpowiadał na pytania fanów. "Zdradziłeś?" Oto, co odpowiedział

Anna Skalik
17.03.2022 08:25

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek nie są już razem – to tym newsem od kilku dni żyją tabloidy. Para zdecydowała się rozstać, zarzekając jednocześnie, że nie będą całej sytuacji komentować w mediach. Mimo wszystko tancerz w serii pytań i odpowiedzi uchylił rąbka tajemnicy.

Marcin Hakiel
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli małżeństwem przez siedemnaście lat. Dla wielu osób w polskim show-biznesie, a także dla ich fanów, byli wzorem do naśladowania. Nie ukrywali, że były między nimi gorsze momenty, jednak ich małżeństwo trwało, a oni byli uznawani przez otoczenie za bardzo kochającą się parę.

W czasie 17 lat małżeństwa doczekali się dwójki dzieci, a także wspólnych interesów i pokaźnego majątku. W oświadczeniu, w którym wspólnie ogłosili swoje rozstanie, próżno doszukiwać się jakichkolwiek podtekstów czy przyczyn rozstania. Treść została sformułowana starannie i podkreślała, że Hakiel i Cichopek rozstają się w przyjaźni. Czy tak w rzeczywistości jest? Zdaje się, że nie wszyscy fani byłej już pary są co do tego przekonani.

Zobacz także: Edward Miszczak odpowiedział Małgorzacie Rozenek. Spełni jej marzenie?

Marcin Hakiel odpowiedział na pytanie o zdradę

Reakcje fanów pary na wieść o ich rozstaniu były pełne niedowierzania. Także osoby z show-biznesu nie kryły zaskoczenia. Na przykład Emilian Kamiński przyznał, że musiało się tam stać coś bardzo poważnego.

Fani jednak mają różne swoje teorie, a wielu z nich zadaje sobie pytania o to, co spowodowało tak nagle rozstanie. Niektórzy pytają wprost: kto zdradził? I właśnie podobne pytanie zadano Marcinowi Hakielowi podczas niedawnej sesji pytań i odpowiedzi.

Warto dodać, że ostatnie zmiany wyglądu, którymi tancerz chwalił się w sieci, zdaniem niektórych są nie bez znaczenia. Komentujący są zdania, że ta zmiana może oznaczać odkrycie w swoim życiu czegoś zupełnie nowego… A od tego już krok od pytania o zdradę.

Na pytanie internautki „Czy pan zdradził?” Hakiel odpowiedział krótko: „Nie”. Innej zaskoczonej rozstaniem osobie próbował wytłumaczyć, dlaczego doszło do rozstania.

Jak to się mogło stać? – pyta internautka.

Życie jest nieprzewidywalne. Czasem pisze scenariusze, których się nie spodziewamy – odpowiedział.

Zdaje się jednak, że odpowiedzi na te pytania na długo nie usatysfakcjonują wielbicieli tancerza.

Metamorfozy
9 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/EN/Pawel Wodzynski/EN/ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EN/Jan BIELECKI/East News/EN/VIPHOTO/EN