Zamknij

Marcin Hakiel ma nową partnerkę. Dlaczego ukrywa ją przed światem? [FOTO]

27.09.2022 14:00

Marcin Hakiel po burzliwym rozstaniu z Katarzyną Cichopek rozpoczął budować swoje życie na nowo i wszedł w relację z tajemniczą kobietą. Dlaczego nie pokazuje nowej partnerki?

Marcin hakiel
fot. Screen Instagram (@marcinhakiel)

Związek Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela rodził się na oczach widzów „Tańca z Gwiazdami”. Później para chętnie opowiadała o ich życiu prywatnym i rodzinnym. Niestety niedawno poinformowali oni o zakończeniu związku. Rozwód pary, uwielbianej przez Polaków, był dla wielu sporym szokiem. Teraz prezenterka TVP i tancerz zaczynają układać sobie życie na nowo. Hakiel poinformował już o rozpoczęciu relacji z ukrywaną przed okiem mediów partnerką. Dlaczego Marcin nie chce podzielić się szczęściem z fanami?

Marcin Hakiel o nowym związku: „Zamierzam być szczęśliwy”

Tancerz w rozmowie z Faktem podsumował poprzednią romantyczną relację i zapewnił, że zmienił podejście do publicznego chwalenia się życiem prywatnym.

- Jestem po długim medialnym związku i nie zamierzam mieć takich kolejnych. Zamierzam być szczęśliwy. W sumie dzieci są coraz większe, pieluch już zmieniać nie trzeba, może więc będzie więcej czasu na jakieś dodatkowe rozrywki – wyjawił Hakiel, nie zapominając, że pozostaje ojcem dwójki dzieci.

Mimo zapowiedzi Marcina ostatnio na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z nową partnerką. Obserwatorzy nie zobaczyli jednak jej twarzy. Tancerz tak skomentował publikację fotografii w sieci.

- Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, to co uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości. Pozdrawiamy D&M – napisał, zdradzając inicjał nowej partnerki.

Myślicie, że Marcin Hakiel wytrwa w swoim postanowieniu i jego nowy związek będzie nieco mniej medialny?

Taniec z gwiazdami
24 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News