Obserwuj w Google News

Marcin Hakiel chciał walczyć w MMA. Wojtek Gola skomentował plany tancerza. "Nie wiem, kto to jest"

Anna Skalik
2 min. czytania
21.03.2022 14:22
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek postanowił diametralnie zmienić swoje życie. Zadeklarował nawet, że będzie walczył w MMA. Szef jednej z organizacji został zapytany, czy da tancerzowi szansę.

Marcin Hakiel
fot. Instagram/Marcin Hakiel/screen

Małżeństwo Marcina Hakiela i Kasi Cichopek jest już fikcją. Ich rozstaniem w minionym tygodniu żyły wszystkie plotkarskie serwisy, poszukując przyczyn rozpadu relacji między aktorką i tancerzem. Pojawiły się doniesienia, że małżeństwo od początku było dla Cichopek czymś, co nie do końca jej pasowało. Jak zdradziła w jednym z wywiadów, to Hakiel nalegał, by się pobrali, choć ona nie myślała o ślubie.

Zarówno tancerz jak i aktorka rozpoczęli swoje nowe życia, m.in. od usuwania niemal wszystkich wspólnych zdjęć z Instagrama. Teraz na ich profilach pojawiają się nowe fotki, a uwagę przykuwają szczególnie te dodawane przez tancerza, bo Hakiel zafundował sobie olbrzymią metamorfozę.

Zobacz także: Zełenski rozmawiał z Milą Kunis i Ashtonem Kutcherem. Prezydent ujawnił, ile środków przekazali

Marcin Hakiel chce walczyć w MMA. Wojtek Gola da mu szansę?

Wszyscy, którzy obserwują Marcina Hakiela w social mediach, dobrze widzą, że sporo się u niego ostatnio zmieniło, a rozpad małżeństwa zdaje się być jedną z wielu zmian, być może motorem przemian zarówno wizerunkowych, jak i zawodowych. Po obcięciu i przefarbowaniu włosów, a także pokazaniu się internautom podczas wyciskania potów na siłowni, przyszedł czas na deklaracje dotyczące show-biznesu.

Redakcja poleca

Podczas niedawnej serii pytań i odpowiedzi, które wcześniej Hakiel na Instagramie urządzał raczej rzadko, tancerz zdradził, że byłby gotów walczyć w MMA. Obserwując media społecznościowe, można zauważyć, że dla niektórych osób tego typu deklaracje są wstępem, by rzeczywiście spróbować swoich sił w niełatwym sporcie, jakim są mieszane sztuki walki. Czy dla Marcina Hakiela to może być początek sportowej przygody?

Wojtek Gola, były uczestnik pierwszych sezonów programu "Warsaw Shore", a obecnie współwłaściciel freakfighterskiej organizacji Fame MMA, został zapytanie niedawno o to, czy Hakiel mógłby zagrzać u niego miejsce. W rozmowie z "Faktem" Gola przyznał, że nie wie nawet, kim jest Marcin Hakiel.

Jeszcze nie dostaliśmy takiej propozycji. Też nie wiem, kto to jest. Nie śledziłem tego, ale na pewno się zapoznamy z tematem - odpoqwiedział Gola.

Wygląda więc na to, że włodarz Fame MMA nie wyklucza udziału Hakiela. A jak będzie, przekonamy się wkrótce. Zdaje się, że udział tancerza w gali mógłby przyciągnąć sporą widownię.

Te pary rozstały się w 2020 roku
9 Zobacz galerię
fot. East News