Obserwuj w Google News

Marcelina Zawadzka była ofiarą molestowania. „Tego zdarzenia nie zapomnę”

2 min. czytania
23.09.2022 10:48
Zareaguj Reakcja

Marcelina Zawadzka zszokowała mocnym wyznaniem. Miss Polonia wyjawiła na Instagramie, że padła ofiarą molestowania. Wszystko przez odcinek programu „W moim stylu” prowadzonego przez Magdalenę Mołek. Rozmawiano w nim m.in. o molestowaniu w miejscach publicznych.

Marcelina Zawadzka
fot. VIPHOTO/East News

Marcelina Zawadzka w relacji na Instagramie napisała, że obejrzała rozmowę Magdaleny Mołek i Katarzyny Zielińskiej. Nie ukrywała emocji: „płakałam razem z wami”. Kiedy zapoznała się z dyskusją z rzeczniczką praw kobiet, przypomniało jej się, że kiedyś pewien mężczyzna ją molestował – co więcej, próbowała się bronić, ale została uderzona.

Zobacz także:  Qczaj rozpłakał się podczas wywiadu. Jako dziecko był molestowany, potem popadł w alkoholizm

Marcelina Zawadzka była molestowana

Celebrytka wróciła do bolesnych wspomnień, kiedy pewien mężczyzna z zaskoczenia złapał ją za miejsca intymne. Była gwiazda TVP w pewnym momencie poczuła, że jest jej wstyd, ale znalazła w sobie siłę, aby uderzyć napastnika.

- Kiedyś mężczyzna złapał mnie za miejsce intymne (z przodu). Byłam w takim szoku. Zaraz, gdy to się stało, byłam pewna, że ten moment trwa wiecznie i moje myślenie o tym, że chcę go uderzyć też. Pamiętam uczucie, że jest mi wstyd... A i tak podjęłam decyzję i go uderzyłam z płaskiej dłoni w twarz. Uwaga: oddał mi! - napisała Marcelina Zawadzka.

Redakcja poleca

- Tego zdarzenia nie zapomnę i niestety zawsze, gdy ktoś „przekraczał” odległość czy granicę zachowania, pamiętam o tym. Mam ten moment przed oczami i uczucie wstydu i tego, że nie chcę do tego wracać – czytamy.

Marcelina Zawadzka
fot. screen Instagram marcelina_zawadzka

Pomoc dla ofiar przemocy:

Ogólnopolski Telefon Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” - tel. 800 120 002 -telefon pracuje całodobowo

Poradnia Telefoniczna „Niebieskiej Linii” - tel.  22 668 70 00 (poniedziałek – piątek od 12:00 do 18:00)

Policyjny Telefon Zaufania ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie - tel. 800 120 226 (poniedziałek-piątek, od 9.30-15.30, połączenie bezpłatne)

Całodobowy telefon dla kobiet doświadczających przemocy - tel. 600 070 717 (codziennie / całodobowo)

Telefon zaufania –  Centrum Praw Kobiet -  22 621 35 37 (czwartki od 12.00 do 18.00 telefoniczny dyżur prawny)

Telefon Interwencyjny – Centrum Praw Kobiet - 600 070 717 - całodobowy

Telefon zaufania dla osób dotkniętych przemocą seksualną w Kościele- 800 280 900 Telefon wsparcia działa we wtorki w godzinach 19:00-22:00.

Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS