Zamknij

Mara Paszkin z "Rolnik szuka żony" komentuje ciążowe zdjęcia Rihanny. Biologiczna bzdura roku?

Maciej Friedrich
17.03.2022 14:31

Marta Paszkin, jedna z gwiazd "Rolnik szuka żony", postanowiła wypowiedzieć się na temat ciążowych zdjęć Rihanny. Jej teoria dotyczącą przeziębienia płodu spotkała się z surowymi komentarzami. Czyżby pojawiła się kandydatka do Biologicznej bzdury roku?

Marta Paszkin
fot. screen: Instagram / marta_paszkin

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych reality show w polskiej telewizji, który przyciąga widzów przed ekrany od 2014 roku. Perypetie rolników i rolniczek, którzy poszukują miłości, spotykając się z chętnymi kandydatami i kandydatkami, wzbudzają niemałe zainteresowanie i duże emocje, zwłaszcza że w programie nie brakuje kontrowersji i skrajnych emocji. Fani programu prowadzonego przez Martę Manowską mają swoich faworytów, ale także osoby, którym nie szczędzą krytyki. Jednak osoby, które zdobędą sympatię widzów, mogą liczyć na popularność także po zakończeniu sezony.

Jedną z nich bez wątpienia jest Marta Paszkin. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" odnalazła w programie szczęście, 34-latka i Paweł Bodzianny wzięli ślub w marcu 2022 roku, zdradzili także, że spodziewają się dziecka. Jedna z najpopularniejszych uczestniczek hitu TVP korzysta z popularności i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W sieci dzieli się zdjęciami z ciążowych sesji, ale także swoimi przemyśleniami. Postanowiła między innymi skomentować zdjęcie światowej sławy piosenkarki Rihanny, która także czeka na narodziny dziecka. Jednak jej wątpliwości co do możliwości przeziębienia płodu wzbudziły rozbawienie i zażenowanie wielu internautów.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin komentuje ciążowe zdjęcie Rihanny. Boi się, że dziecko się przeziębi?

Na Instastory Marty Paszkin pojawiło się zdjęcie Rihanny, która na ściance pozowała z wydatnym ciążowym brzuszkiem, podkreślonym przez wyciętą suknię. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" wyraziła obawę, że dziecko gwiazdy może się przez to zaziębić.

- Czy tylko ja, patrząc na tę stylizację, mam wrażenie, że maluszek się przeziębi? - napisała, dając fanom do wyboru odpowiedzi "Tak, wygląda, jakby miał się przeziębić" oraz "Nie, nie jest to możliwe".

Przeziębić może się Rihanna, a nie jej dziecko, czego nie omieszkali wyjaśnić internauci, którzy opublikowali w sieci wiele złośliwych komentarzy pod adresem Marty i jej wypowiedzi.

- Maluszek chwyci wirusa przez pępek czy może Rihanna jest zmiennocieplna jak żaba? Co ludzie mają w głowach.

- Dlaczego jak celebrytka zajdzie w ciążę, to staje się od razu "parenting expert"? Zaraz następna będzie blogi płodzić z poradami.

- Ona o tym przeziębieniu się dziecka w macicy mówi tak na serio czy tylko żartuje? (...) Logika podpowiada, że nie można być aż tak głupim i będąc w ciąży, jakąś minimalną wiedzę o biologii mieć należy. Z drugiej strony ta pa ni szukała męża w programie TV, co nie świadczy o jej ogarnięciu, więc jestem szczerze skonsternowana.

- Boże, widzisz i nie grzmisz! Ja pani rolniczka, to uczęszczała w szkole podstawowej na biologię, czy w tym czasie chodziła na wagary? - czytamy.

Post Marty Paszkin
fot. screen: Instagram / marta_paszkin